Technológie

Zostaňte vo vedení. Zachovajte si kontrolu

Čokoľvek chcete, kedykoľvek to chcete, kdekoľvek to chcete. Váš nový SEAT Arona disponuje systémami ako technológia Full Link, bezkľúčový a štartovací systém KESSY, ambientné osvetlenie a indukčné nabíjanie smartfónu, vďaka ktorým ste aj v aute online a prenechajú vám kontrolu nad vozidlom.

Priehradka pre indukčné nabíjanie

Inovácie, ktoré hýbu svetom

Keď ste na cestách, aby sa veci dali do pohybu, musíte mať pripojenie na internet. Vaše systémy konektivity a bezkáblového nabíjania vám uľahčujú nabíjanie smartfónov. A integrovaná GSM anténa zabezpečuje dobrý signál, kamkoľvek máte namierené.

SEAT Digital Cockpit

Digitálny prístrojový panel

Všetky informácie, ktoré potrebujete, pred vami a sústredené. V plne digitálnom prístrojovom paneli je všetko, čo potrebujete, priamo tam, kde to potrebujete. Plne digitálny prístrojový panel, ktorý má vďaka najnovšej generácii 10,2 palcového LCD displeja veľmi ostrý obraz, zabraňuje rozptýleniu, takže sa môžete sústrediť na jazdu.

Prepnúť displej
8“ displej s technológiou Full Link

Teraz už vás nezastaví nik

S technológiou SEAT Full Link a 8" displejom máte prostredníctvom internetu  prístup ku všetkému, čo máte rád kdekoľvek a kedykoľvek. Zdieľajte, počúvajte a nechajte sa navigovať so systémami Apple Car Play™, Android Auto™ resp. Mirror Link™. Pretože, keď je celý váš vlastný život na dosah, je vaším limitom len obloha.

Technické systémy

Choďte vlastnou cestou

Bezkľúčový systém a štartovanie vozidla

Kto má čas hľadať kľúče? Sústredíte sa predsa na to, aby ste šli novými cestami. Systém KESSY vám automaticky odomkne dvere, keď sa priblížite k vášmu vozidlu SEAT Arona a dotknete sa kľučky. Motor je v režime "stand-by", stačí stlačiť tlačidlo štart a jazda sa začína. To je všetko.

BEATSAUDIO™

Akú hudbu radi počúvate? Klasiku? Jazz? Možno big beat? Systém BeatsAudio™ so zosilňovačom s výkonom 300 W, šiestimi reproduktormi a vysoko kvalitným subwooferom disponuje výbavou, ktorá vás dostane do varu. Dajte hlas na maximum.

Dažďový a svetelný senzor

Jazdíte aj pri rýchlo sa meniacich poveternostných podmienkach? Dažďový a svetelný senzor vášho vozidla SEAT Arona automaticky zistí, kedy zapnúť stierače alebo stlmiť svetlomety. Vďaka tomu sa môžete sústrediť na to, čo vlastne máte robiť: na riadenie vozidla.

Kvalitný interiér

Prevezmite vedenie. S ľahkosťou

Pri riadení vozidla, musíte mať prehľad o všetkom. Napríklad o tlaku v pneumatikách a spotrebe paliva. O únave a asistencii pri parkovaní. Preto sú všetky asistenčné systémy jasne a zrozumiteľne zobrazené na prístrojovom paneli, kde ich môžete vidieť.

SEAT Drive Profile

Chcete jazdiť ešte dynamickejšie?

Kto by chcel počúvať o tom, ako má riadiť vozidlo? SEAT Drive Profile a SEAT Dual-Ride sa prispôsobia vášmu štýlu jazdy. Túžite po väčšej dávke dynamiky? Tuhšom pružení? Režime sport alebo eco? Model Arona je taký osobitý ako vy. Príjemnú jazdu.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Arona?