Príslušenstvo

Viac mať. Viac robiť. Viac dôverovať

Vo vašom svete je možné takmer všetko. Vďaka príslušenstvu pre model SEAT Arona jazdíte vybavený inteligentnými a bezpečnostnými systémami a na výber máte rôzne dekoračné dizajny a individuálne prevedenie líšt. Je čas, vybaviť vaše vozidlo v štýle Arona.

Polopevná vaňa do batožinového priestoru

Vezmite si so sebou, čo chcete

Vaňa do batožinového priestoru presne pasuje do batožinového priestoru s objemom 400 litrov. Bez ohľadu na to, čo potrebujete previezť, chráni vaše vozidlo pred poškodením a udržuje ho čisté pomocou protišmykového materiálu, ktorý zodpovedá vaším potrebám.

Individualizovaný exteriér

Vyberané dizajnové prvky. Žiadne kompromisy

Vyberte si model Arona Style a ešte niečo navyše. Lemy hmlových svetlometov a bočných líšt sú pre model Arona dostupné v striebornom a klavírovo čiernom prevedení. Pre dvere batožinového priestoru je v ponuke matné chrómové a klavírové čierne vyhotovenie. Teraz ste vybavený na všetko.

Bezpečnosť

Bezpečné cestovanie

Vaša bezpečnosť je pre nás najväčšou prioritou. Preto nerobíme pri Originálnom príslušenstve SEAT žiadne kompromisy: pre naše moderne detské sedačky to platí rovnako ako pre snehové reťaze alebo výstražné vesty.

Dekoratívny interiér

Porazte neporaziteľné

Vyberte si zmenu. Športový alebo elegantný volant? Hlavica radiacej páky, pedále a opierka chodidla v striebornom prevedení? Odlíšte sa tak ako váš SEAT Arona.

Zásterky

Choďte naplno! Chránený pred špinou

Chráňte svoje vozidlo pred špinou pomocou zásteriek, ktoré sú umiestnené presne za zadnými kolesami. Vy máte zaistenú dostatočnú bezpečnosť a viac nepotrebujete.