Technológie

Inteligentné nápady

Nový SEAT Ateca je plný nápadov a systémov vrátane perfektnej konektivity, vďaka ktorým bude váš všedný deň bezpečný a rozmanitý.

Technológia 4DRIVE

Nič vás nezastaví

S pohonom všetkých kolies 4DRIVE jazdíte na každom povrchu a v akomkoľvek počasí bezpečne a uvoľnene. Aktivujte režim "off-road" a "snow" a vaše každodenné jazdy budú jednoducho veľkolepé.

Zvoľte si podmienky
Top View kamera a parkovací asistent

Ľahké parkovanie

Parkujte jednoducho a bez stresu: Vďaka kamere s 360-stupňovým náhľadom a parkovacím ultrazvukovým snímačom, ktoré merajú vzdialenosť od vozidiel a prekážok. A ak chcete, nový model Ateca zaparkuje na parkovacie miesto za vás.

Indukčné nabíjanie telefónu

Vybitá batéria? Žiadny problém

Plna batéria, bez použitia kábla: Položte váš smartfón jednoducho do priehradky pre indukčné nabíjanie v modeli SEAT Ateca a váš smartfón sa hneď začne nabíjať.

SEAT Digital Cockpit

Digitálny prístrojový panel

Všetky informácie, ktoré potrebujete, pred vami a sústredené. V plne digitálnom prístrojovom paneli je všetko, čo potrebujete, priamo tam, kde to potrebujete. Plne digitálny prístrojový panel, ktorý má vďaka najnovšej generácii 10,2 palcového LCD displeja veľmi ostrý obraz, zabraňuje rozptýleniu, takže sa môžete sústrediť na jazdu.

Prepnúť displej
Funkčnosť

Malý pomocníci na každý deň

Elektrické otváranie zadných dverí

Vďaka senzorickému otváraniu sa dvere batožinového priestoru v novom modeli SEAT Ateca otvoria jednoducho, aj keď máte plné ruky, stačí na to jemný pohyb nohou pod zadným nárazníkom.

Bezkľúčové otváranie a štartovací systém Kessy

S automatickým bezkľúčovým systémom štartovania a otvárania sa dvere otvoria aj bez toho, aby ste museli zobrať kľúč do ruky. Keď sa priblížite k novému modelu Ateca, dvere sa automaticky odomknú.

Tlkot srdca

Keď sa vodič približuje k vozidlu, začne tlačidlo štart v novom modeli SEAT Ateca pulzovať v rytme tlkotu srdca.

Elektrické ťažné zariadenie

Vďaka tejto praktickej funkcii sa ťažné zariadenie dá vyklopiť stlačením tlačidla.

Technológia Full Link

Nepretržité pripojenie

S technológiou Full Link v novom modeli SEAT Ateca jednoducho prepojíte váš smartfón prostredníctvom multimediálneho systému priamo s vozidlom. Vďaka nej môžete naplno využívať vaše aplikácie aj počas jazdy.

Zmeniť displej
SEAT Drive Profile

Individuálny pôžitok z jazdy

Pri modeli SEAT Ateca s predným pohonom si prostredníctvom tlačidla driving experience môžete zvoliť: režim eco, normal, sport a individual. Ak sa rozhodnete pre SEAT Ateca s pohonom všetkých kolies 4DRIVE, máte okrem toho na výber režimy off-road a snow.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Ateca?