ALBEX PLUS, s.r.o.
Originálne príslušenstvo

Stačí si už len vybrať

Pravou podstatou vozidla SEAT je originalita, športový charakter a jasne definovaný štýl. Uniformita, všednosť a nuda tu nemá miesto. Preto vám SEAT prináša širokú ponuku SEAT Originálneho príslušenstva, vďaka ktorému si môžete doladiť vaše vozidla presne podľa vašich predstáv. Dajte priestor fantázii a kreativite a staňte sa jedinečnými.

Záleží len na vás, vašom životnom štýle a vkuse. Možností je naozaj mnoho. Od športových úprav exteriéru i interiéru vozidla, cez audio a navigačné systémy až po bezpečnostné technológie.

SEAT Originálne príslušenstvo bolo prísne kontrolované a testované odborníkmi, vďaka čomu sa teraz vy môžete stopercentne spoľahnúť na maximálnu kvalitu a bezpečnosť vášho vozidla SEAT.

Informáciu o cenách Originálneho príslušenstva SEAT získate u vášho autorizovaného servisného partnera SEAT.

Originálne príslušenstvo Jeseň/Zima 2018

SEAT Originálne príslušenstvo teraz až o 20 % výhodnejšie!

Ponuka platí od 15. 10. 2018 do 28. 2. 2019 alebo do vypredania zásob..

Cenník príslušenstva (PDF)

Vianoce v pohode. S Originálnym príslušenstvom SEAT.

Potešte seba aj svojich blízkych a darujte Originálne príslušenstvo SEAT. Prinášame pár tipov na vianočné darčeky. Inšpirujte sa značkou SEAT. Informáciu o cenách SEAT Originálneho príslušenstva získate u svojho autorizovaného servisného partnera SEAT

Kompletné zimné kolesá

Iba Originálne kompletné zimné kolesá SEAT sú optimálne prispôsobené požiadavkám vášho vozidla SEAT.

Kolekcia SEAT

Mediterranean Line

Do mesta i na pláž, nová kolekcia SEAT Mediterranean Line je duchom Barcelony. Živého mesta, plného kultúry. Kolekcia módneho oblečenia a užitočných doplnkov vám pomôže správne prezentovať váš životný štýl. Či ide o stretnutie s priateľmi na obed na terase alebo nové dobrodružstvá. Je jedno, čo robíte, táto exkluzívna kolekcia s logom SEAT vám poskytne všetko, čo na to potrebujete. A budete pri tom výborne vyzerať.

Kolekcia SEAT

Kolekcia SEAT bola vytvorená, aby preniesla ducha značky SEAT a mesta Barcelona na cestu a do každého aspektu vášho každodenného života.
Originálne lifestylové príslušenstvo z kolekcie SEAT Ateca, Essentials a Motorsport poteší každého fanúšika značky SEAT. 
Kolekcia SEAT (PDF)

SEAT Leon SEAT Leon X-PERIENCE