Full Link

Inteligentné pripojenie

Tu sa dozviete, či je váš smartfón kompatibilný s technológiami MirrorLink™, Android Auto™ alebo Apple CarPlay. Konektivita je pre nás dôležitá rovnako ako pre iných, preto sme investovali veľa práce do vývoja systému, ktorý integruje váš smartfón do vozidla SEAT. Vďaka nemu máte k dispozícii pripojenie vždy a všade.

Konektivita

Full Link

Full Link predstavuje revolučné zdokonalenie konektivity medzi vaším smartfónom a vozidlom SEAT. Využite všetky možnosti konektivity naplno, od najnovších informácií cez aktuálne aplikácie až po vašu obľúbenú hudbu. Najlepšie na tom je to, že vďaka kompatibilite systémov MirrorLink™, Android Auto™ a Apple CarPlay® pokrýva Full Link nielen zariadenia s operačným systémom Android, ale aj iOS. Presne ako naznačuje jeho názov.

MirrorLink™

Dokonalé spojenie vášho smartfónu s vaším vozidlom SEAT. So systémom MirrorLink™ sa to stáva skutočnosťou. Vaše kompatibilné zariadenie s operačným systémom Android jednoducho spojte so SEAT Media systémom Plus, nakonfigurujte ho a každú certifikovanú aplikáciu systému MirrorLink™ môžete zobraziť na displeji infotainment systému. Všetko urobíte bez toho, aby ste váš mobilný telefón museli vziať do rúk.

Android Auto™

Systém, ktorý bol vytvorený spoločnosťou Google pre užívateľov zariadení s operačným systémom Android. So systémom Android Auto™ môžete svoj mobilný telefón ovládať bez toho, aby vás to rozptyľovalo od riadenia vozidla. Pri ovládaní aplikácií, ako sú Google mapy, Spotify alebo Skype môžete využiť multifunkčný volant, integrovaný dotykový displej alebo hlasové ovládanie.

Apple CarPlay™

Aj užívateľom telefónov iPhone ponúka Full Link pripojenie k vozidlu SEAT. Apple CarPlay™ umožňuje všetkým zariadeniam od iPhone 5 priame zrkadlenie smartfónu na displeji SEAT Media systému Plus. Tento systém môžete ovládať prostredníctvom multifunkčného volantu, dotykového displeja alebo dokonca vaším hlasom.