ALBEX PLUS, s.r.o.

Nebudete ľutovať. Získate nové zážitky

Hľadáte zmenu? Kamkoľvek by ste mali namierené, vášmu vozidlu SEAT Tarraco môžete dopriať odpovedajúcu výbavu.

Exteriér

Máte svoj vlastný štýl?

Výrazné a elegantné dekoračné lišty pre hmlové svetlomety, bočné dvere a dvere batožinového priestoru. Pre dizajn podľa vašich vlastných predstáv.

Riešenia batožinového priestoru

Všetko si jednoducho zoberte so sebou

Dokonalé riešenia prepravy

Nič nemusíte nechať doma. Multifunkčné príslušenstvo pre batožinový priestor, siete a elastické popruhy ponúkajú jednoduché riešenia pre akúkoľvek situáciu.

HORNÁ ODKLADACIA PLOCHA V BATOŽINOVOM PRIESTORE

Ďalší priestor pre vaše veci

Máte výbavu navyše? S dvomi úrovňami priestoru pre batožinu vo vašom SUV máte ďalší dôvod jednoducho vyraziť na cestu a venovať sa svojim koníčkom.

Príslušenstvo na prepravu veľkých vecí

Pre váš komfort

Zmeniť náklad

Prečo niečo presúvať na neskôr? S nosičom lyží, bicyklov, surfov alebo strešným boxom si so sebou môžete zobrať všetko, čo potrebujete.

Prémiové podlahové koberčeky

Majú skvelý dizajn

Maličkosti sú dôležité. Podlahové koberčeky perfektne dotvárajú štýlový dizajn vášho vozidla SEAT Tarraco.

Predné a zadné zásterky

Nudia vás cesty prvej triedy?

Nové cesty nie sú vždy dokonale rovné. Zásterky vpredu a vzadu chránia vaše auto pred znečistením a odlietajúcimi kamienkami.

Partner SEAT vo vašom blízkom okolí

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.