CAMEA car, a.s.

SEAT Leon X-PERIENCE

KONEKTIVITA

s technológiou Full Link

NA ŽELANIE S

4Drive

BEZPEČNOSŤ

Asistent pre jazdu v dopravnej zápche
4Drive

Objavujte nové cesty

Zažívajte dobrodružstvo mimo mesta. Nový SEAT Leon X-PERIENCE je vybavený stálym pohonom všetkých kolies 4DRIVE; je to jeden z najmodernejších pohonov všetkých kolies na svete. S takýmto potenciálom môžete vyskúšať hranice tohto vozidla.

DIZAJN

Dizajn navrhnutý pre objavovanie neobjaveného

Karoséria modelu SEAT Leon X-PERIENCE bola navrhnutá tak, aby ponúkala maximálnu obratnosť. Jeho ikonická príťažlivosť sa hodí k akémukoľvek druhu aktivity. Okrem toho vám toto vozidlo ponúka veľký priestor na to, aby ste si mohli užiť tie najlepšie okamihy života a bez obmedzení objavovať neobjavené.

 

TECHNOLÓGIE

Moderný bádateľ

Nechajte najmodernejšiu techniku, aby vás zabavila, kým budete objavovať nové cesty. Vďaka komfortným technológiám, ako napríklad priehradka pre indukčné nabíjanie a systém bezkľúčového prístupu a štartovania "Kessy keyless entry & go" sa môžete uvoľniť a užívať si objavovanie ešte neobjaveného.

Priehradka pre indukčné nabíjanie
Kessy
4Drive
Technológia Full Link
BEZPEČNOSŤ

Perfektný spoločník

Vďaka technológiám, ako napríklad systém rozpoznania chodcov a systém pre jazdu v dopravnej zápche v modeli SEAT Leon X-PERIENCE sa môžete pustiť do akéhokoľvek dobrodružstva a pritom sa cítiť bezpečne. Najmodernejšia technika vám zabezpečí to, že ísť kamkoľvek.

Asistenčný systém pre jazdu v dopravnej zápche
Systém rozpoznania chodcov
Emergency assist
Rozpoznávanie dopravných značiek
EFEKTÍVNOSŤ

Objavujte jeho silu

SEAT Leon X-PERIENCE je vybavený motorom, ktorý maximalizuje účinnosť a výkon, s ktorým je každé dobrodružstvo potešením.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.