Autonovo, a. s.
TECHNOLÓGIE

Život je príliš krátky na to, aby ste sa uspokojili s tým, čo je druhé najlepšie

Vďaka moderným technológiám neexistujú žiadne obmedzenia.  SEAT Tarraco sa postará o to, aby ste zostali v kontakte s okolitým svetom. A k dispozícii mali najaktuálnejšie informácie.

FULL LED TECHNOLÓGIA

To žiarite vy

100% LED technológia zabezpečuje v noci vpredu a vzadu veľa svetla. Dynamické smerové svetlá naznačujú, kam chcete odbočiť.

Full LED svetlomety

Full LED svetlomety

VYPNUTÉ

ZAPNUTÉ

FULL LED TECHNOLÓGIA

To žiarite vy

100% LED technológia zabezpečuje v noci vpredu a vzadu veľa svetla. Dynamické smerové svetlá naznačujú, kam chcete odbočiť.

8“ DISPLEJ S TECHNOLÓGIOU FULL LINK

Viac komfortu. Každý deň

Technológia Full Link a Apple CarPlay™ alebo Android Auto™ vám prostredníctvom dotykového displeja ponúka priamy prístup k aplikáciám vo vašom smartfóne. Jednoducho a bezpečne.

SEAT Digital Cockpit

Všetko podstatné máte pod kontrolou

Ďalšie možnosti

Systém rozpoznania dopravných značiek. Navigácia. Adaptívny tempomat. Front Assist a asistent zachovania jazdného pruhu. Všetky informácie na individuálne nastaviteľnom 10,25" TFT displeji. Priamo vo vašom výhľade.

NEZÁVISLÉ KÚRENIE

Pripravený je vtedy, keď aj vy

Keď nastúpite, je už SEAT Tarraco vykúrené na vami nastavenú teplotu. Už nemusíte čakať, aby ste mohli vyraziť na cestu.

KOMFORTNÉ A POHODLNÉ

Teraz vás už nezastaví nič

3-ZÓNOVÁ KLIMATIZÁCIA CLIMATRONIC

Rôzne nastavenie teploty pre predný a zadný rad sedadiel

ZADNÉ DVERE S VIRTUÁLNYM PEDÁLOM

Batožinový priestor otvoríte a zatvoríte jednoduchým pohybom nohy

PARKOVACÍ ASISTENT A KAMERA TOP VIEW

Jednoduché a automatické parkovanie

CONNECTIVITY BOX

Ak si chcete urobiť prestávku, nájdite si lepší dôvod, ako nabíjanie telefónu. Connectivity box s indukčný nabíjaním nabije batériu vášho mobilného telefónu počas vašej jazdy

VYHRIEVANIE PREDNÝCH A ZADNÝCH SEDADIEL

Prvá trieda aj v druhom rade sedadiel
ZÁŽITOK Z JAZDY

Nejde o to prečo. Ale prečo nie

ZVUKOVÝ SYSTÉM BeatsAudio™

Dobrá hudba nikdy nezostarne. 400 W zosilňovač. Špičkový subwoofer. 9 perfektne vyladených reproduktorov. Pre dokonalý hudobný zážitok.

Connectivity Box

Chcete pracovať naplno? Bezdrôtové nabíjanie zabezpečí elektrinu pre váš smartfón. Bez kábla. O dôvod menej, urobiť si prestávku.

SEAT Drive Profile

Prostredníctvom rôznych jazdných režimov prispôsobíte reakcie motora a charakteristiku radenia (pri DSG) vlastnému štýlu jazdy: k dispozícii máte režim komfort, eco, sport a individual, a ak sa rozhodnete pre pohon všetkých štyroch kolies 4Drive, máte okrem toho na výber režimy off-road a snow.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.