Autonovo, a. s.
TECHNOLÓGIE

Zostaňte vo vedení. Zachovajte si kontrolu

Čokoľvek chcete, kedykoľvek to chcete, kdekoľvek to chcete. Váš nový SEAT Arona disponuje systémami ako technológia Full Link, bezkľúčový a štartovací systém KESSY, ambientné osvetlenie a indukčné nabíjanie smartfónu, vďaka ktorým ste aj v aute online a prenechajú vám kontrolu nad vozidlom.

PRIEHRADKA PRE INDUKČNÉ NABÍJANIE S INTEGROVANOU GSM ANTÉNOU

Inovácie, ktoré hýbu svetom

Keď ste na cestách, aby sa veci dali do pohybu, musíte mať pripojenie na internet. Vaše systémy konektivity a bezkáblového nabíjania vám uľahčujú nabíjanie smartfónov. A integrovaná GSM anténa zabezpečuje dobrý signál, kamkoľvek máte namierené.

8“ DISPLEJ S TECHNOLÓGIOU FULL LINK

Teraz už vás nezastaví nik

S technológiou SEAT Full Link a 8" displejom máte prostredníctvom internetu  prístup ku všetkému, čo máte rád kdekoľvek a kedykoľvek. Zdieľajte, počúvajte a nechajte sa navigovať so systémami Apple Car Play™, Android Auto™ resp. Mirror Link™. Pretože, keď je celý váš vlastný život na dosah, je vaším limitom len obloha.

TECHNICKÉ SYSTÉMY

Choďte svojou vlastnou cestou

BEZKĽÚČOVÝ SYSTÉM A ŠTARTOVANIE VOZIDLA

Kto má čas hľadať kľúče? Sústredíte sa predsa na to, aby ste šli novými cestami. Systém KESSY vám automaticky odomkne dvere, keď sa priblížite k vášmu vozidlu SEAT Arona a dotknete sa kľučky. Motor je v režime "stand-by", stačí stlačiť tlačidlo štart a jazda sa začína. To je všetko.

BEATSAUDIO™

Akú hudbu radi počúvate? Klasiku? Jazz? Možno big beat? Systém BeatsAudio™ so zosilňovačom s výkonom 300 W, šiestimi reproduktormi a vysoko kvalitným subwooferom disponuje výbavou, ktorá vás dostane do varu. Dajte hlas na maximum.

DAŽĎOVÝ A SVETELNÝ SENZOR

Jazdíte aj pri rýchlo sa meniacich poveternostných podmienkach? Dažďový a svetelný senzor vášho vozidla SEAT Arona automaticky zistí, kedy zapnúť stierače alebo stlmiť svetlomety. Vďaka tomu sa môžete sústrediť na to, čo vlastne máte robiť: na riadenie vozidla.

KVALITNÝ INTERIÉR

Prevezmite vedenie. S ľahkosťou

Posunúť

Pri riadení vozidla, musíte mať prehľad o všetkom. Napríklad o tlaku v pneumatikách a spotrebe paliva. O únave a asistencii pri parkovaní. Preto sú všetky asistenčné systémy jasne a zrozumiteľne zobrazené na prístrojovom paneli, kde ich môžete vidieť.

SEAT DRIVE PROFILE

Chcete jazdiť ešte dynamickejšie?

Kto by chcel počúvať o tom, ako má riadiť vozidlo? SEAT Drive Profile a SEAT Dual-Ride sa prispôsobia vášmu štýlu jazdy. Túžite po väčšej dávke dynamiky? Tuhšom pružení? Režime sport alebo eco? Model Arona je taký osobitý ako vy. Príjemnú jazdu.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.