Autonovo, a. s.
PRÍSLUŠENSTVO

Viac mať. Viac robiť. Viac dôverovať

Vo vašom svete je možné takmer všetko. Vďaka príslušenstvu pre model SEAT Arona jazdíte vybavený inteligentnými a bezpečnostnými systémami a na výber máte rôzne dekoračné dizajny a individuálne prevedenie líšt. Je čas, vybaviť vaše vozidlo v štýle Arona.

INDIVIDUALIZOVANÝ EXTERIÉR

Vyberané dizajnové prvky. Žiadne kompromisy

Vyberte si model Arona Style a ešte niečo navyše. Lemy hmlových svetlometov a bočných líšt sú pre model Arona dostupné v striebornom a klavírovo čiernom prevedení. Pre dvere batožinového priestoru je v ponuke matné chrómové a klavírové čierne vyhotovenie. Teraz ste vybavený na všetko.

ŤAŽNÉ ZARIADENIE

Chcete si so sebou zobrať všetko? Urobte to

S ťažným zariadením na vašom modeli SEAT Arona si môžete život výrazne zjednodušiť. So sebou na cestu si totiž budete môcť zobrať všetko, čo budete potrebovať.

ŠPECIÁLNY INTERIÉR

Porazte neporaziteľné

Zistiť viac

Vyberte si zmenu. Športový alebo elegantný volant? Hlavica radiacej páky, pedále a opierka chodidla v striebornom prevedení? Odlíšte sa tak ako váš SEAT Arona.

DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN, ZRKADLO & PRAHOVÉ LIŠTY

Sila detailov. A vaša

DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Dostupné vo veľkosti 18 palcov. Pre výrazný dizajn sú v ponuke lesklé čierne disky "Piano" a matné čierne disky "Sport". Prečo aj nie? Výber je na vás.

SPÄTNÉ ZRKADLÁ

Spätné zrkadlá v novom modeli SEAT Arona sa dodávajú v zelenom "Fitness" alebo ružovo-zlatom "Sophisticated" prevedení. Pri každom pohľade do zrkadla vnímate jeho výnimočný štýl.

 

PRAHOVÉ LIŠTY

Nastúpte do modelu Arona Style. Prahové lišty sú dostupné v striebornom, zelenom "Fitness" a ružovo-zlatom "Sophisticated" prevedení.

POLOPEVNÁ VAŇA DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Vezmite si so sebou, čo chcete

Vaňa do batožinového priestoru presne pasuje do batožinového priestoru s objemom 400 litrov. Bez ohľadu na to, čo potrebujete previezť, chráni vaše vozidlo pred poškodením a udržuje ho čisté pomocou protišmykového materiálu, ktorý zodpovedá vaším potrebám.

ZÁSTERKY

Choďte naplno! Chránený pred špinou

Chráňte svoje vozidlo pred špinou pomocou zásteriek, ktoré sú umiestnené presne za zadnými kolesami. Vy máte zaistenú dostatočnú bezpečnosť a viac nepotrebujete.

Partner SEAT vo vašom blízkom okolí

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.