Ekonomicky výhodné diely SEAT

Myslite ekonomicky

Ekonomicky výhodné diely SEAT boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako päť rokov.

Ekonomicky výhodné diely SEAT

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je však nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre originál. Použitie originálnych dielov je však pri niektorých opravách finančne náročnejšie. Čo s tým?

Pre vozidlá v najlepších rokoch

Hlavne majitelia starších vozidiel sú mimoriadne citliví na ceny. Pri údržbe respektíve oprave svojho vozidla požadujú okrem kvalitných a spoľahlivých dielov a profesionálne odvedenej práce aj jasnú a záväznú informáciu o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom Ekonomicky výhodné diely SEAT.

Ekonomicky výhodné diely SEAT sú pravé SEAT diely

Zatiaľ, čo Originálne diely SEAT® a Originálne výmenné diely SEAT sú identické s dielmi použitými pri výrobe vozidiel, Ekonomicky výhodné diely SEAT boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako päť rokov. Aj napriek tomu si môžete byť istí, že tieto diely boli vytvorené s rovnakou technologickou kompetenciou spoločnosti SEAT, S.A.

Špecifické normatívy pre výrobu Ekonomicky výhodných dielov SEAT sa vypracovávajú spolu s technickým vývojom a koncernovou kontrolou kvality v náročnom vývojovom procese a aktuálne sa modifikujú. Pri ich výrobe sa menia stavebno-konštrukčné znaky, prispôsobujú sa použité materiály a zároveň sa redukuje aj rozmanitosť variantov. Takýmto spôsobom je možné realizovať výrazné cenové zvýhodnenia, pričom cena takýchto dielov môže byť v priemere až o 25% nižšia ako pri Originálnych dieloch SEAT®.

Zníženie nákladov pri výrobe Ekonomicky výhodných dielov vyplýva z inteligentnej modifikácie dielu a zo znižovania počtu modelových variantov. V porovnaní s Originálnymi dielmi napriek tomu nevznikajú žiadne nevýhody vzhľadom na funkčnosť a kvalitu. Napríklad pri výfukových systémoch v Ekonomicky výhodnom variante sa používa pohliníkovaná oceľ namiesto akostnej ocele, čo je bežné na trhu s dielmi určenými pre staršie vozidlá. Tým sa umožňuje veľmi atraktívny pomer ceny a výkonu.

Ekonomicky výhodné diely SEAT zahŕňajú celý rad štandardných dielov použiteľných v rámci údržby vozidla alebo v prípade opotrebenia, ako sú brzdové kotúče a obloženia, štartovacie batérie, alternátory, tlmiče pruženia, atď. Tento sortiment sa neustále zlepšuje a rozširuje. Samozrejme, aj na tieto diely sa poskytuje štandardná dvojročná záruka. 

Viac informácií o Ekonomicky výhodných dieloch získate u vášho SEAT partnera.