BOAT a.s.

SEAT Leon CUPRA

SPOTREBA

6,7 l/100km

MAXIMÁLNY VÝKON

300 koní

POHON VŠETKÝCH KOLIES

4DRIVE

SEAT Leon CUPRA Program Premium Gratis

DIZAJN

Zvodné dynamické krivky

Nový SEAT Leon Cupra má výrazné, dynamické a moderné tvary. Jeho ikonický a moderný dizajn vytvárajú práve aerodynamické línie. Pohľad na tento model vám poskytne rovnaké potešenie, ako keď cítite silu jeho motora s výkonom 300 koní.

TECHNOLÓGIE

Oprite sa a užite si jazdu

Moderné systémy ako priehradka pre indukčné nabíjanie a bezkľúčový prístup a štartovanie vozidla KESSY odbúrajú váš stres z cestovania, aby ste sa mohli jednoducho oprieť a užiť si každý okamih z jazdy.

Priehradka pre indukčné nabíjanie
KESSY
CUPRA režim jazdy
Technológia Full Link
BEZPEČNOSŤ

Moderné bezpečnostné systémy

V novom modeli SEAT Leon Cupra sa budete cítiť vždy bezpečne, vďaka novým, inovatívnym bezpečnostným a asistenčným systémom, ako napríklad systém rozpoznania chodcov a asistent pre jazdu v dopravnej zápche. Najmodernejšie technika zabezpečí to, aby ste mohli využiť maximálny potenciál tohto vozidla.

Asistenčný systém pre jazdu v dopravnej zápche
Emergency assist
Front assist vrátane systému rozpoznania chodcov
Systém rozpoznania únavy vodiča
VIDEO

Objavte technológie SEAT

Názorné videá vám ukážu ako najmodernejšie technológie SEAT prispievajú k bezpečnej a komfortnej jazde.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.