DS-CAR, s.r.o.
Originálne diely

Dôverujte originálu!

Značku SEAT vystihuje heslo SEAT Enjoyneering, ktoré v sebe spája zážitok z jazdy s technickou vyspelosťou.

 

Originálne diely

Ak chcete, aby si váš SEAT zachoval všetky pôvodné vlastnosti, vždy si zvoľte SEAT Originálne diely. Pri ich výrobe sú dodržiavané prísne štandardy, takže každý SEAT Originálny diel garantuje kvalitu spracovania, dlhú životnosť a výkon, ktorý si váš automobil vyžaduje. Dôverujte originálu!

Originálne diely SEAT

Váš SEAT je tvorený veľkým počtom Originálnych dielov, ktoré sa každodenným používaním vozidla prirodzene opotrebovávajú. Okrem toho sa nikto z nás niekedy nevyhne nečakaným situáciám na cestách. Ak treba na vašom aute niečo vymeniť alebo opraviť, mali by ste vždy siahnuť po Originálnych dieloch priamo od výrobcu.

Pri hľadaní vhodného dielu na opravu sa môžete stretnúť s veľkým množstvom rôznych neoriginálnych náhrad najmä pri dieloch, ktoré podliehajú rýchlemu opotrebeniu. Cena týchto neoriginálnych dielov sa vám spočiatku môže zdať výhodná, ale neskôr môže práve použitie takýchto dielov vyvolať potrebu väčšej investície v dôsledku poškodenia vášho vozidla. 

Hlavné problémy neoriginálnych náhradných dielov:

  • Materiál použitý pri ich výrobe
  • chýbajúca ochrana proti korózii
  • nedostatočné spracovanie
  • nedodržanie technologického postupu
  • rozmerová nepresnosť


Tieto nedostatky majú za následok podstatne nižšiu životnosť, nesprávnu funkciu (hluk, vibrácie atď) alebo úplnú nefunkčnosť neoriginálneho náhradného dielu. Najpodstatnejším faktom ale zostáva zachovanie bezpečnosti vášho vozidla. Pri použití neoriginálnych dielov vám nemôžeme garantovať, že nedôjde k škodám, či k zníženiu bezpečnosti vášho vozidla.
Týmto rizikám sa môžete jednoducho vyhnúť. Použitím Originálnych dielov SEAT.

Originálne diely sú vyrobené priamo výrobcom vozidla alebo povereným autorizovaným výrobcom. Originálne diely sú navrhnuté priamo pre daný typ vozidla, sú vyrobené z vhodného materiálu, v potrebnej rozmerovej presnosti a dodržaním správneho technologického postupu. Navyše sú starostlivo a dlhodobo testované. Na Originálne diely poskytujeme záruku 24 mesiacov odo dňa predaja alebo montáže a vďaka ich deklarovanej kvalite a dlhšiemu intervalu výmeny z dlhodobého hľadiska šetríte finančné prostriedky.

Originálne výmenné diely SEAT

100% funkčnosť pri rovnakých záručných podmienkach ako u nového Originálneho dielu za priaznivé ceny. Opakovaným spracovaním použitých súčiastok vznikajú Originálne výmenné diely. Renovácia vo výrobnom závode znamená, že diely sú do detailu rozobrané, vyčistené, premerané a opotrebované časti nahradené novými.

Výhody Originálnych výmenných dielov:

  • zachovanie kvality ako pri nových dieloch
  • dvojročná záruka
  • výhodná cena
  • široký sortiment
  • šetrnosť k životnému prostrediu

 

CRASH TEST

Porovnanie produktov a nákladov na opravu karosérie

Tri testovacie vozidlá SEAT Leon III boli podrobené crash-testu podľa štandardu RCAR*: jedno vozidlo bolo v sériovom stave, jedno vybavené originálnymi dielmi a jedno dielmi IAM.

Originálne diely SEAT. Ekonomické balíky SEAT.

Váš SEAT je tvorený veľkým počtom Originálnych dielov, ktoré sa každodenným používaním vozidla prirodzene opotrebovávajú. Ak treba na vašom aute niečo vymeniť alebo opraviť, mali by ste sa vždy rozhodnúť pre Originálne diely priamo od výrobcu.