DS-CAR, s.r.o.
Konektivita

Inteligentné pripojenie

Tu sa dozviete, či je váš smartfón kompatibilný s technológiami MirrorLink™, Android Auto™ alebo Apple CarPlay. Konektivita je pre nás dôležitá rovnako ako pre iných, preto sme investovali veľa práce do vývoja systému, ktorý integruje váš smartfón do modelu SEAT. Vďaka nemu máte k dispozícii pripojenie vždy a všade. Jednoducho: "Technology To Enjoy".

SEAT CONNECT APP

Vždy s aktuálnymi informáciami

OVLÁDANIE GESTAMI

Využívajte a objavujte gestá, pomocou ktorých môžete ovládať určité funkcie vášho smartfónu. Jednoduchým pohybom ruky môžete napríklad prejsť priamo k úvodnému displeju, niekomu zavolať alebo odoslať správu, ktorú ste si vopred napísali. Takto si tiež môžete vybrať napríklad režim jazdy alebo vybrať hudbu a oveľa viac. Až s desiatimi rôznymi gestami budete úplne jednoducho, pohodlne a bezpečne používať aplikácie SEAT Connect.

ROZPOZNANIE HLASU

Full Link vám prečíta nielen statusy a správy od vašich priateľov, ale umožní vám tiež na ne odpovedať a posielať správy alebo na sociálne siete napísať komentár. Dokonca bez toho, aby ste zložili ruky z volantu.

INTELIGENTNÉ TIPY

Ste otvorený novým návrhom? SEAT ConnectApp ukladá na želanie vaše predchádzajúce akcie, aby vám mohol ponúknuť tipy, s ktorými rýchlo a pohodlne nájdete v menu ovládania to, čo hľadáte.

REŽIM JAZDY

Všetko v správnom okamihu. Nakonfigurujte a upravte si individuálny režimy jazdy tak, aby ste vytvorili úplne osobný zážitok z jazdy. Stanovte si vopred, ktorú trasu uprednostníte. Alebo si zostavte zoznam skladieb, ktorý bude vyskladaný podľa vášho programu v daný deň. Režim jazdy vám umožní si pozrieť správy, aktuálne dopravné správy a e-maily, a to v čase, ktorý vám vyhovuje.

Wearables

SEAT ConnectApp je kompatibilný aj s inteligentnými hodinami SAMSUNG Smartwatch Gear 2, Gear Neo alebo Gear S. Užite si najmodernejšie technológie a zažite exkluzívnu konektivitu.

MIMO VOZIDLA

S modelmi CONNECT ste stále pripojený, dokonca aj vtedy, keď nesedíte vo vašom vozidle. Pretože vďaka SEAT DriveApp a SEAT ConnectApp máte kedykoľvek prístup ku funkcii predčítania a ku stavu vozidla. Alebo keď zabudnete, kde ste zaparkovali svoje auto, využijete praktickú funkciu "Kde je moje auto?".

Konektivita – Full Link

Full Link predstavuje revolučné zdokonalenie konektivity medzi Vašim smartfónom a vozidlom SEAT. Využite všetky možnosti konektivity naplno, od najnovších informácií cez aktuálne aplikácie až po Vašu obľúbenú hudbu. Najlepšie na tom je to, že vďaka kompatibilite systémov MirrorLink™, Android Auto™ a Apple CarPlay® pokrýva Full Link nielen zariadenia s operačným systémom Android, ale aj iOS. Presne ako naznačuje jeho názov.

Okrem toho Vám najnovšia verzia SEAT ConnectApp, ktorá bola špeciálne prispôsobená pre systém MirrorLinkTM, zabezpečuje najaktuálnejšie funkcie a aktualizácie pre Váš model SEAT.

MirrorLink™

Dokonalé spojenie Vášho smartfónu s Vaším modelom SEAT. So systémom MirrorLink™ sa to stáva skutočnosťou. Vaše kompatibilné zariadenie s operačným systémom Android jednoducho spojte so SEAT Media systémom Plus, nakonfigurujte ho a každú certifikovanú aplikáciu systému MirrorLink™ môžete zobraziť na displeji systému infotainment. Všetko urobíte bez toho, aby ste Váš mobilný telefón museli vziať do rúk.

SEAT DriveApp

Vďaka aplikáciám SEAT DriveApp, ktoré boli vytvorené pre systém MirrorLink, je každá jazda jedinečnou. Počas jazdy Vám poskytnú informácie, e-maily a správy alebo si prostredníctvom nich môžete užiť Vašu obľúbenú hudbu a zbierky podcast. SEAT ConnectApp vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou Samsung rozširujú rozsah funkcií SEAT DriveApp o exkluzívne funkcie, ako sú ovládanie gestami a galéria.

Android Auto™

Systém, ktorý bol vytvorený spoločnosťou Google pre užívateľov zariadení s operačným systémom Android. So systémom Android AutoTM môžete svoj mobilný telefón ovládať bez toho, aby Vás to rozptyľovalo od riadenia vozidla. Pri ovládaní aplikácií, ako sú Google mapy, Spotyfi alebo Skype môžete využiť multifunkčný volant, integrovaný dotykový displej alebo hlasové ovládanie.

Apple CarPlay™

Aj užívateľom telefónov iPhone ponúka Full Link pripojenie k modelu SEAT. Apple CarPlay™ umožňuje všetkým zariadeniam od iPhone 5 priame zrkadlenie smartfónu na displeji SEAT Media systému Plus. Tento systém môžete ovládať prostredníctvom multifunkčného volantu, dotykového displeja alebo dokonca Vaším hlasom.