DS-CAR, s.r.o.
Svet SEAT

V ZÁVODE SEAT

Z našich vozidiel ste nadšený, preto môžete na tejto stránke prvýkrát nahliadnuť za kulisy priamo do srdca značky SEAT a nechať sa našou vášňou pre techniku doslova nakaziť. Zažite z bezprostrednej blízkosti, ako vzniká "Technology To Enjoy".

Nádherný vývoj

Pri výrobe našich vozidiel záleží na každom detaile: V okamihu, keď hodnoty značky a charakter modelov nadobudnú tvar, dávame dizajnu význam. V tom sa prezentuje naše nadšenie pre krásu a dokonalosť.

Tisíce skvelých nápadov

Našu inovatívnu silu predstavuje výkon viac ako 1 000 kolegov v našom centre techniky v meste Martorell. V srdci našej značky plánujeme, navrhujeme dizajn a vyvíjame naše vozidlá - prebúdzame tak technológie k životu.

S maximálnym zážitkom z jazdy

Nikdy nejde len o rýchlosť. Ale o to, aby ste z každej jazdy mali radosť - nezáleží na tom, či je dlhá alebo krátka, rýchla alebo pomalá. To je cieľom vývoja pri každom jednom komponente našich vozidiel.

 

Vášeň pre dokonalosť

Sme perfekcionisti a vieme, že aj ten najmenší detail môže robiť veľký rozdiel. A pretože týmto detailom môže byť každý diel vozidla, staráme sa o to, aby sme jednoducho všetko vyrobili v najvyššej kvalite.

 

Budúcnosť začína teraz

Srdcom všetkého čo robíme je vytvárať lepšiu budúcnosť. To nás motivuje posúvať sa ďalej v snahe o trvalo udržateľný rozvoj. A na ten myslíme s každým vozidlom ktoré vyvíjame.

Príbehy sa menia na históriu

Naša história sa začala písať pred viac ako 60 rokmi - odvtedy sa kontinuálne vyvíja ďalej: S miliónmi zážitkov v každom vozidle, ktoré vyrobíme.

Nové SEAT Digital Museum

Nové SEAT Digital Museum bolo inaugurované. Objavte viac o značke SEAT na tejno vzrušujúcej ceste históriou. Od prvého vyrobeného vozidla až po našu každodennú snahu stále posúvať hranice.