Dizajn - Ateca - SEAT | SEAT
DIZAJN

Suverénny vzhľad

S novým modelom SEAT Ateca sa všedný deň zmení na výnimočný zážitok. Okrem iného sa o to postará jedinečný a dynamický dizajn. Vyzdvihnúť treba hlavne výrazné línie, jeho nezameniteľnú siluetu, full LED svetlomety ale aj 19" disky z ľahkých zliatin.

DIZAJN EXTERIÉRU

Štýlová jazda mestom

Každá línia vytvára Jedinečný exteriér, s ktorým štýlovo zvládnete všetky situácie všedných dní.

DIZAJN INTERIÉRU

Kvalita a komfort

Vytvorený na mieru pre vaše potreby

Ergonomický tvar stredovej konzoly

Kvalitné spracovanie

Ručné prešívanie pre vysokú úroveň kvality

Kožené sedadlá

Kožená výbava na želanie v čiernom a hnedom prevedení

Priestrannosť

Pri naložení až po strechu a sklopených operadlách zadných sedadiel ponúka objem batožinového priestoru až 1 640 l

Komfort

Exkluzívne sedadlá z Alcantary®

Moderný dizajn

Každý detail vás presvedčí svojim štýlom

Volant

Multifunkčný volant pre komfortné ovládanie
OSVETELENIE INTERIÉRU

Farba pre každú náladu

Zvoľte si náladu

Vďaka náladovému osvetleniu interiéru v novom modeli SEAT Ateca si môžete na každú jazdu zvoliť vhodnú farbu osvetlenia a všedný deň zažijete z úplne novej perspektívy. Osvetlenie je perfektne integrované do čalúnenia dverí a ponúka elegantné svetlo pre vnútorný priestor vozidla. Vybrať si môžete z palety ôsmich farieb svetla, od chladnej bielej až po ohnivú oranžovú. Okrem toho si môžete nastaviť intenzitu svetla.

LAKY

Priznajte farbu

Základný lak
Metalický lak
DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Dynamická elegancia

Vyberte si od 16" diskov z ľahkých zliatin až po športové 19" disky, ktoré dodajú vášmu SEAT Ateca tú správnu eleganciu.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.