SEAT Arona SUV: Je tu nový mestský crossover | SEAT

Nový SEAT Arona

OD

EUR 12.990,00

DIZAJN

Vyrobený na mieru

TECHNIKA

Indukčné nabíjanie

BEZPEČNOSŤ

Blind Spot Detection

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

400 l
DIZAJN

Robte veci podľa seba

Niektorí idú s davom. Iní pristupujú k veciam trochu inak. Nový SEAT Arona je mestské SUV vytvorené pre tých odvážnejších. Pre vodičov, ktorí idú radi svojimi vlastnými cestami. Vybavený funkciami, ktoré si môžete individuálne upraviť, predstavuje kombináciu agilného mestského vozidla v štýle SUV. Vždy pripravený na akciu. Aj vy ste pripravený?

TECHNOLÓGIE

Krásny nový svet

Moderné technológie, ako indukčné nabíjanie smartfónu, bezkľúčový prístup a štartovanie vozidla KESSY vám prinášajú väčšie pohodlie. Preto sa môžete v sedadle pohodlne oprieť a užiť si každý okamih jazdy.

Indukčné nabíjanie
8" Navigačný systém
Pulzujúce tlačidlo Heartbeat
BeatsAudio TM
BEZPEČNOSŤ

Kontrolu nad vozidlom máte vo svojich rukách

Systémy, ktorými je SEAT Arona vybavený, vás budú počas jazdy podporovať bez ohľadu na to, kam máte namierené. Najmodernejšie bezpečnostné systémy chránia vás a osoby vo vašej bezprostrednej blízkosti. Nezáleží na tom, či vozidlo riadite na diaľnici alebo ho chcete vyparkovať. Robte všetko ako obvykle, pretože ste v tých najlepších rukách.

Adaptívny tempomat s funkciou Front Assist
6 Airbagov
Blind Spot Detection
Parkovacia kamera
VYBERTE SI SVOJU FARBU

Geniálny mix

Posunutím zmeníte farbu
GALÉRIA

Takto urobíte dojem

Nový SEAT Arona robí veci odlišne. Ale dáva do toho všetko. Prináša vám maximálny komfort a štýl. Výnimočné krivky a mimoriadne priestranný interiér. Výraznú palubnú dosku a volant. Centrálne umiestnený 8“ displej. A teraz ste na rade vy.

Gravírované X

Ostré a elegantné

Sedadlá

Komfort a perfektná výška

Predné kolesá

Agilita v rozsahu 360°

Volant a radiaca páka

Radosť, ktorú môžete uchopiť

Full LED svetlomety

Vďaka ním máte prehľad o celej vozovke
PRÍSLUŠENSTVO

Ukážte odvahu

Chcete ešte viac? Nový SEAT Arona vám poskytne všetko, čo práve potrebujete. Urobte si život jednoduchším, chytrejším a viac sexy. Pre model Arona je pripravená široká ponuka výbavy. Aby ste si ho mohli vytvoriť podľa vlastných predstáv.

STREET ART

Robte veci po svojom

Znamená to dôverovať svojím inštinktom. Ísť svojou vlastnou cestou a zažiť veľké veci. Pozrite sa na street art umenie, ktoré robí medzinárodný umelec Mateo. A pochopíte, čo sme mysleli.

Zistite viac