Prirodzené rozpoznávanie reči

Spojí vaše vozidlo so svetom

Ak chcete vyhľadať ciele, adresy alebo médiá, stačí sa len opýtať. Systém aktivujete, keď poviete "Hola Hola", vaše ruky pritom zostanú na volante a vy si zachováte plnú kontrolu nad vozidlom.

SEAT CONNECT

Každé dobrodružstvo potrebuje správnu skladbu

V kombinácii s navigačným systémom si môžete užiť médiá a streamovať hudbu, podcasty alebo internetové rádio. Naplánujte si najrýchlejšiu trasu do svojho cieľa, získajte dopravné informácie počas jazdy a nájdite najbližšie parkovisko alebo čerpaciu stanicu.

Vždy pripojený

Nepretržite k dispozícii

Funkcia tiesňového volania eCall sa automaticky spojí so záchrannými službami a vopred pošle všetky potrebné informácie. Šetrí tak čas, keď je to dôležité.

Vzdialený prístup

Majte auto vo vrecku

Vďaka vzdialenému zamykaniu a odomykaniu je odomknutie automobilu také jednoduché ako odomknutie smartfónu. Aktivujte klaksón alebo smerové svetlá, aby ste vaše vozidlo ľahšie našli na parkovisku plnom automobilov.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Arona?

Spotreba paliva 5,3 - 7,1 l/100 km. Emisie CO₂ 102 - 161 g/km. Stav 02/2021.

Zobrazené modely sú len ilustračné

* Asistenčné systémy sú pomocné elektronické zariadenia v motorových vozidlách, ktoré vodiča podporujú v určitých jazdných situáciách. Tieto systémy však podliehajú fyzickým a systémovým obmedzeniam a vodiča nezbavujú zodpovednosti za riadenie vozidla. Pred prvou jazdou sa v návode na obsluhu informujte, do akej miery vás asistenčný systém podporuje.