Technológie

Veľký priestor pre technológiu

Priestranný model SEAT Alhambra dokazuje svoju veľkosť aj v oblasti techniky: prostredníctvom výbavy pre zábavu, asistenčných, ale aj aktívnych a pasívnych bezpečnostných systémov. Od pohonu všetkých kolies cez asistenčný systém pre sledovanie mŕtveho uhla až k sedadlu s masážnou funkciou zmení každú jazdu s vašou rodinou na perfektný zážitok.

SEAT Media System Plus

Hudba počas jazdy

S Media System Plus s 6,5" farebným displejom a MD/MP3 prehrávačom so slotom na SD karty a rozhraním USB vo vašom modeli SEAT Alhambra máte všetko na displeji. A hudbu, ktorá vám bude robiť kulisu počas jazdy si užijete z celkovo ôsmich reproduktorov.

Bi-Xenónové svetlomety

Perfektne osvetlená cesta

Bi-xenónové svetlomety nielenže vyzerajú úžasne: jasné a čisté svetlo týchto inovatívnych svetiel je veľmi podobné prirodzenému dennému svetlu. To tiež znamená, že svetlá vám pomalšie unavia oči.

Masážne sedadlo

Stačí stlačiť tlačidlo a relaxovať

Nové je tiež na želanie dodávané sedadlo s masážnou funkciou pre vodiča. Poskytuje vysokú úroveň pohodlia a uvoľnenia. Vďaka tomu zníži zaťaženie chrbtice a zlepší prekrvenie nôh. Skutočný zázrak na dlhých cestách.

Extra systémy

Vaším komfortom je bezpečnosť

Kessy

Bezkľúčový systém KESSY vám umožňuje otvoriť a naštartovať váš SEAT Alhambra bez použitia kľúča, ktorý stačí mať pri sebe vo vrecku. Keď sa priblížite k autu, kľúč vyšle prostredníctvom rádiových vĺn do auta identifikačný kód. To porovná prichádzajúci kód s kódom auta a keď sa zhodujú, automaticky odomkne auto.

Adaptívna regulácia podvozka

Štyri nezávislé senzory analyzujú jazdnú situáciu a precízne regulujú podvozok podľa podmienok vozovky. Kvôli optimalizovaniu pruženia sa zavesenie kolies v modeli SEAT Alhambra nastavuje individuálne.

Zadná cúvacia kamera

Keď rodičia hovoria, že majú oči aj vzadu hlavy, myslia na toto.

Porty USB vzadu

Každý má dnes aspoň jedno zariadenie. Teraz sú stále nabité.

Elektrické bočné posuvné dvere

Otvorené pre všetko

S veľkými bočnými posuvnými dverami na obidvoch stranách je SEAT Alhambra ešte všestrannejší. Nastupovanie a vystupovanie je vďaka ním pre všetkých pohodlné rovnako, ako naloženie batožiny - tiež vďaka elektrickému ovládaniu zadných výklopných dverí. So systémom KESSY otvoríte dvere dokonca bez použitia kľúča.

Parkovací asistent

Vaša osobná parkovacia služba

S parkovacím asistentom nájdete správne parkovacie miesto všade: SEAT Alhambra vmanévruje automatickým posilňovačom riadenia vozidlo v perfektnom uhle do medzery. A ak si prajete zaparkovať sami, zadná parkovacia kamera sa zapne ihneď po zaradení spiatočky.

4DRIVE

Pripravený na cestu

SEAT Alhambra s pohonom všetkých kolies vás presvedčí na všetkých povrchoch vozovky a pri každom počasí. Aj v komplikovaných situáciách vám ponúka stabilný a príjemný zážitok z jazdy, pričom sa môžete vždy spoľahnúť na perfektnú priľnavosť a agilitu.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Alhambra?