Originálne príslušenstvo SEAT

Pre váš úplne výnimočný SEAT

Zmeňte váš SEAT na váš výnimočný SEAT: prostredníctvom širokej ponuky Originálneho príslušenstva SEAT. Nechajte sa inšpirovať: Vyberte si zo športových, praktických a komfortných ideí tie, ktoré sa dokonale hodia ku vám a vášmu vozidlu SEAT.

Transport

Riešenie pre každý náklad

Dovolenka, voľný čas alebo šport: S riešeniami pre transport nákladu od spoločnosti SEAT máte zo sebou vždy všetko, čo je pre vás dôležité. Základné strešné nosiče sú základom pre ďalšie príslušenstvo napríklad praktický nosič bicyklov.

Ochrana

Dokonale chránený

Aby váš SEAT vyzeral dlhšie ako nový, aj keď ste s ním zažili veľa radosti z jazdy: S vaňou do batožinového priestoru zostane váš batožinový priestor čistý, zatiaľ čo koberčeky zabránia znečisteniu priestoru nôh. A lapače nečistôt ochránia karosériu pred zvíreným prachom a kamienkami.

Transportné riešenia

Pre bezpečný náklad

Priečna deliaca mreža

Mreža oddeľuje priestor pre cestujúcich od batožinového priestoru a zabezpečuje náklad počas prepravy. Dá sa rýchlo a ľahko namontovať a s niekoľkými jednoduchými pohybmi opäť ľahko demontovať.

Dvojitá podlaha batožinového priestoru

Vďaka dvojitej podlahe optimálne využijete batožinový priestor vášho modelu Alhambra. Rovná ložná plocha ponúka maximálny komfort.

Vaňa do batožinového priestoru

Praktická a odolná: Tvarovo presná vaňa do batožinového priestoru chráni zvýšenými okrajmi batožinový priestor pred znečistením a vytekajúcimi kvapalinami. Vaňa je rezistentná voči kyselinám, umývateľná a má protišmykovú povrchovú úpravu.

Bezpečnosť

Bezpečné cestovanie

Vaša bezpečnosť je pre nás najväčšou prioritou. Preto nerobíme pri Originálnom príslušenstve SEAT žiadne kompromisy: pre naše moderne detské sedačky to platí rovnako ako pre snehové reťaze alebo výstražné vesty.

Infotainment

Najnovšia technika

Modely SEAT sú vybavené najmodernejšou technikou nielen pod kapotou motora - ale aj v interiéri: Adaptér pre smartfón a hudobný prehrávač vám ponúka vysokú mieru konektivity. Vďaka hands free sa môžete koncentrovať na premávku a súčasne telefonovať. A navigačné systémy vám ukážu najrýchlejšiu trasu k cieľu.