Dizajn - Alhambra - SEAT | SEAT
DIZAJN

Veľkosť, ktorá vyhovuje všetkým

SEAT Alhambra prezentuje svoje rozmery v každom smere: zvonku aj zvnútra, dokonca aj svojím dizajnom. Na prvý pohľad vidíte, že sa do neho vojde veľa, ale vďaka dynamickému charakteru patrí k modelom van s výrazným a športovým vzhľadom, akých nie je veľa. Dynamický charakter nového modelu SEAT Alhambra sa odzrkadľuje v jeho dizajne: široké, športové proporcie, čisté línie a nápadné podbehy zdôrazňujú jeho výrazný vzhľad a dodávajú mu neobyčajne športovú eleganciu. Kapota motora v dizajne "šípu", typická maska chladiča a charakteristická predná časť vozidla, ktorá nadväzuje na dizajn "šípu" sú jednoznačným dôkazom toho, že aj model Alhambra odráža DNA značky SEAT.

EXTERIÉR

Dynamický

Dynamický charakter nového modelu SEAT Alhambra sa odzrkadľuje v jeho dizajne: široké, športové proporcie, čisté línie a nápadné podbehy zdôrazňujú jeho výrazný vzhľad a dodávajú mu neobyčajne športovú eleganciu. Kapota motora v dizajne "šípu", typická maska chladiča a charakteristická predná časť vozidla, ktorá nadväzuje na dizajn "šípu" sú jednoznačným dôkazom toho, že aj model Alhambra odráža DNA značky SEAT.

DISKY

Vec preferencií

Vyberte si so širokej ponuky diskov z ľahkých zliatin, aby ste zdokonalili vzhľad a jazdné vlastnosti modelu SEAT Alhambra podľa vášho vkusu. Do veľkosti až 18".

LAKY

Priznajte farbu

Základný lak
Metalický lak
INTERIÉR

Komfortný a luxusný

V modeli SEAT Alhambra je viac ako dosť priestoru pre všetkých a všetko. K modernému konceptu vnútorného priestoru patria rozličné odkladacie priestory a až sedem plnohodnotných sedadiel, sedadlo vodiča disponuje luxusnou masážnou a pamäťovou funkciou. Pri päťmiestnej verzii ponúka objem batožinového priestoru 955 litrov, so sklopenými operadlami zadných sedadiel dokonca až 2 430 litrov.

FUNKCIA "EASY-FOLD"

32 možností usporiadania

Vďaka funkcii "Easy-Fold" sa dá všetkých šesť operadiel sedadiel samostatne sklopiť. Na želanie môžete sedadla usporiadať a vybrať si z celkovo 32 možností tú, ktorá práve vyhovuje vám a vašej rodine.

 

2.430l

Objem batožinového priestoru

6

Sedadiel

Sklopiť operadlá
PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO

Vpustite slnečné lúče do vnútorného priestoru

Okrem väčších rozmerov, sme sa zamerali aj na viac priestoru pre Vaše potešenie. Preto sa veľa inteligentných odkladacích priehradiek postará o poriadok vo vozidle a na želanie dodávané panoramatické strešné okno dodá vnútornému priestoru viac svetla. Kvalitné materiály vytvárajú skutočne príjemnú atmosféru a v ergonomických sedadlách s poťahmi z kože alebo látky sa všetci pasažieri budú počas jazdy cítiť uvoľnene a pohodlne.

DETAILY

VIAC ŠTÝLU, VIAC PODSTATY

Palubná doska:

Všetko, čo potrebujete je vzdialené na dosah ruky

Panoramatické strešné okno:

Vpustite do vnútra slnečné lúče

Svetlomety:

Bi-xenónové svetlomety s natáčaním do zákruty pre optimálny výhľad

Interiér:

Urobte si v modeli SEAT Alhambra pohodlie

Alhambra:

Štýlová a dobrá ako nikdy predtým

Vonkajšie spätné zrkadlá:

Elektricky nastaviteľné a vyhrievané pre väčší komfort a bezpečnosť

Objem batožinového priestoru:

Rôzne riešenia pre vašu batožinu

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.