Alhambra

Od
EUR 37.290,00
Od
EUR 37.290,00

Ak nie je uvedené inak, všetky uvedené ceny sú nezáväzné, nekartelové orientačné ceny zahrňujúce 20 % DPH a prepravné náklady. Vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že cenové údaje nie sú aktuálne. V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte, prosím, svojho predajcu, a to najmä ohľadom cenovej kalkulácie, informácií o zmenách v modelových variantoch, v konštrukcii, ako aj ohľadom podrobných technických informácií.

SEAT záruka
5 rokov
SEAT záruka
5 rokov

Štandardná 2-ročná záruka je predĺžená na 5-rokov / max. 100 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Predĺžená záruka výrobcu SEAT sa poskytuje v rámci predaja nového vozidla u autorizovaného predajcu SEAT na území SR na vozidlá objednané od 8.4.2020. Predĺžená záruka SEAT kryje tie isté časti vozidla ako štandardná záruka bez výnimiek. Za príplatok je možné uvedenú záruku rozšíriť na 5 rokov / 150 000 km.

Bezpečnosť
Senzor mŕtveho uhla
Bezpečnosť
Senzor mŕtveho uhla

Zmena jazdného pruhu nebola ešte nikdy taká bezpečná. V okruhu asi 20 metrov systém automaticky rozpozná približujúce sa vozidlá k vášmu a upozorní na to malým LED svetlom vo vonkajšom spätnom zrkadle.

Technológie
Parkovací asistent
Technológie
Parkovací asistent

S parkovacím asistentom nájdete správne parkovacie miesto všade: SEAT Alhambra vmanévruje automatickým posilňovačom riadenia vozidlo v perfektnom uhle do medzery. A ak si prajete zaparkovať sami, zadná parkovacia kamera sa zapne ihneď po zaradení spiatočky.

Stupne výbavy

STYLE

 • 16" kolesá z ľahkých zliatin
 • sedadlo spolujazdca s bedernou opierkou a funkciou stolíka
 • sklopné stolíky a vrecká na predných operadlách
 • slnečné roletky na zadných bočných dverách
 • Systém sledovania mŕtveho uhla a ochrany okolia pri cúvaní
 • Navigačný systém s dotykovou obrazovkou, Bluetooth handsfree
 • parkovacie senzory vpredu a vzadu
 • 3-zónový Climatronic

od EUR 38.060,00

Konfigurovať

XCELLENCE

 • 17" kolesá z ľahkých zliatin
 • bezkľúčový prístup a štartovanie vozidla
 • chrómové prvky v interiéri a exteriéri
 • tmavo tónované okná od B stĺpika

od EUR 39.300,00

Konfigurovať

FR-Line

 • 7 miestne prevedenie, 18" sivé kolesá Atom
 • Sedadlá a kožený volant s červeným prešívaním
 • El. dovieranie posuvných dverí a batožinového priestoru
 • Bi-xenónové svetlomety s natáčaním do zákrut
 • Winter pack - vyhrievané predné sedadlá a trysky ostrekovačov

od EUR 41.460,00

Konfigurovať
Akčný model

SEAT Alhambra Family s luxusnou bezpečnostnou výbavou a zvýhodnením až 3 400 €.*

 • Winter Pack
 • 7-miestna
 • Bi-xenónové svetlomety

SEAT Alhambra už od 510 € mesačne s akontáciou iba 3 389 €**

 • akontácia od 10%
 • nájazd 10 000 - 30 000 km/rok
 • dĺžka zmluvy 24 - 60 mesiacov
Online showroom

Objavte SEAT Alhambra v 3D virtuálnej realite

Objavte SEAT Alhambra z pohodlia domova vo virtuálnych 3D pohľadoch do interiéru rôznych stupňov výbavy.

Dizajn

Perfektný

SEAT Alhambra prezentuje svoje rozmery v každom smere: zvonku aj zvnútra, dokonca aj svojím dizajnom. Na prvý pohľad vidíte, že sa do neho vojde veľa, ale vďaka dynamickému charakteru patrí k modelom van s výrazným a športovým vzhľadom, akých nie je veľa. Dynamický charakter nového modelu SEAT Alhambra sa odzrkadľuje v jeho dizajne: široké, športové proporcie, čisté línie a nápadné podbehy zdôrazňujú jeho výrazný vzhľad a dodávajú mu neobyčajne športovú eleganciu. Kapota motora v dizajne "šípu", typická maska chladiča a charakteristická predná časť vozidla, ktorá nadväzuje na dizajn "šípu" sú jednoznačným dôkazom toho, že aj model Alhambra odráža DNA značky SEAT.

Technológie

Technika pre celú rodinu

SEAT Alhambra disponuje mnohými systémami a vďaka tomu vám ponúka veľa zábavy. S výbavou pre zábavu, asistenčnými, ale aj aktívnymi a pasívnymi bezpečnostnými systémami sa každá jazda s vašou rodinou zmení na komfortný a radostný zážitok. Čaká na vás cesta!

Bezpečnosť

Ste v najlepších rukách

Je dobré vedieť, že máte podporu, hlavne, keď ide o bezpečnosť pri jazde. SEAT Alhambra je vybavený rôznymi aktívnymi a pasívnymi bezpečnostnými systémami, aby ste boli vy a vaša rodina pri každej jazde v bezpečí. Preto získal tento model v nárazových testoch Euro NCAP päť hviezdičiek. SEAT Alhambra je predsa člen rodiny, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Príslušenstvo

Môže byť niečo viac?

SEAT Alhambra je už teraz štandardne vybavený - samozrejme si ho môžete prispôsobiť širokým sortimentom príslušenstva presne podľa vašich predstáv. Či už štýlové detaily, šikovné dopravné riešenia alebo užitočné doplnky: urobte z neho vlastné vozidlo.

Servis

Najlepšia starostlivosť

Chceme, aby ste mohli váš SEAT používať neobmedzene. K tomu patria aj kvalitné služby nášho efektívneho servisu. A dobrý pocit, keď viete, že je vaše vozidlo v najlepších rukách.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Alhambra?

* Výhoda akčného modelu SEAT Alhambra Family vo výške až 3 400 EUR pozostáva z výbavy zadarmo obsiahnutej v sériovej výbave akčného modelu Family a celkovej zľavy oproti bežnej cenníkovej cene. Hodnota bonusu sa líši v závislosti od výbavy. Výška zľavy/bonusu je odporúčaná minimálna výška a je závislá od výbavy a motorizácie. Uvedená výška platí na model 1,4 TSI 150 DSG XC Family.
Modelový príklad: Akčný model SEAT Alhambra 1,4 TSI 150 DSG XC Family s cenou 35 980 EUR s výhodou 5 400 EUR oproti modelu SEAT Alhambra 1,4 TSI 150 DSG XC s výbavou PAC, PW1, PLI, PFA, PK2, PML s cenou 41 380 EUR. 
Uvedené ceny sú odporúčané a nezáväzné.
Cenové zvýhodnenie je odpočítané od štandardnej cenníkovej ceny. Platí iba u zúčastnených SEAT autorizovaných obchodníkov do 15.12.2021.

** Modelový príklad financovania pre SEAT Alhambra 1.4 TSI 150 Style Family 110kW v cenníkovej cene 33 890,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 1,99 %, dĺžke úveru 60 mesiacov, výške poskytnutého úveru 30 501,00 € a pri 10 % akontácií (3 389,00 €) s ročným nájazdom 15 000 km. Počet splátok 60, prvých 59 splátok je vo výške 509,34 €, posledná splátka je vo výške 9 965,41 €. Splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie finančnej straty. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty. Celková čiastka k úhrade 43 405,47 €. Uvedené sumy sú s DPH. Príklad financovania je určený pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.