Alhambra

Od
EUR 39.780,00
Od
EUR 39.780,00

Ak nie je uvedené inak, všetky uvedené ceny sú nezáväzné, nekartelové orientačné ceny zahrňujúce 20 % DPH a prepravné náklady. Vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že cenové údaje nie sú aktuálne. V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte, prosím, svojho predajcu, a to najmä ohľadom cenovej kalkulácie, informácií o zmenách v modelových variantoch, v konštrukcii, ako aj ohľadom podrobných technických informácií.

SEAT záruka
5 rokov
SEAT záruka
5 rokov

Štandardná 2-ročná záruka je predĺžená na 5-rokov / max. 100 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Predĺžená záruka výrobcu SEAT sa poskytuje v rámci predaja nového vozidla u autorizovaného predajcu SEAT na území SR na vozidlá objednané od 8.4.2020. Predĺžená záruka SEAT kryje tie isté časti vozidla ako štandardná záruka bez výnimiek. Za príplatok je možné uvedenú záruku rozšíriť na 5 rokov / 150 000 km.

Bezpečnosť
Senzor mŕtveho uhla
Bezpečnosť
Senzor mŕtveho uhla

Zmena jazdného pruhu nebola ešte nikdy taká bezpečná. V okruhu asi 20 metrov systém automaticky rozpozná približujúce sa vozidlá k vášmu a upozorní na to malým LED svetlom vo vonkajšom spätnom zrkadle.

Technológie
Parkovací asistent
Technológie
Parkovací asistent

S parkovacím asistentom nájdete správne parkovacie miesto všade: SEAT Alhambra vmanévruje automatickým posilňovačom riadenia vozidlo v perfektnom uhle do medzery. A ak si prajete zaparkovať sami, zadná parkovacia kamera sa zapne ihneď po zaradení spiatočky.

Stupne výbavy

STYLE

 • 16" kolesá z ľahkých zliatin
 • sedadlo spolujazdca s bedernou opierkou a funkciou stolíka
 • sklopné stolíky a vrecká na predných operadlách
 • slnečné roletky na zadných bočných dverách
 • Systém sledovania mŕtveho uhla a ochrany okolia pri cúvaní
 • Navigačný systém s dotykovou obrazovkou, Bluetooth handsfree
 • parkovacie senzory vpredu a vzadu
 • 3-zónový Climatronic

od EUR 39.780,00

Konfigurovať

FR-Line

 • 7 miestne prevedenie, 18" sivé kolesá Atom
 • Sedadlá a kožený volant s červeným prešívaním
 • El. dovieranie posuvných dverí a batožinového priestoru
 • Bi-xenónové svetlomety s natáčaním do zákrut
 • Winter pack - vyhrievané predné sedadlá a trysky ostrekovačov

od EUR 41.460,00

Konfigurovať

SEAT Alhambra už od 540 € mesačne s akontáciou iba 3 466 €*

 • akontácia od 10%
 • nájazd 10 000 - 30 000 km/rok
 • dĺžka zmluvy 24 - 60 mesiacov
Online showroom

Objavte SEAT Alhambra v 3D virtuálnej realite

Objavte SEAT Alhambra z pohodlia domova vo virtuálnych 3D pohľadoch do interiéru rôznych stupňov výbavy.

Dizajn

Perfektný

SEAT Alhambra prezentuje svoje rozmery v každom smere: zvonku aj zvnútra, dokonca aj svojím dizajnom. Na prvý pohľad vidíte, že sa do neho vojde veľa, ale vďaka dynamickému charakteru patrí k modelom van s výrazným a športovým vzhľadom, akých nie je veľa. Dynamický charakter nového modelu SEAT Alhambra sa odzrkadľuje v jeho dizajne: široké, športové proporcie, čisté línie a nápadné podbehy zdôrazňujú jeho výrazný vzhľad a dodávajú mu neobyčajne športovú eleganciu. Kapota motora v dizajne "šípu", typická maska chladiča a charakteristická predná časť vozidla, ktorá nadväzuje na dizajn "šípu" sú jednoznačným dôkazom toho, že aj model Alhambra odráža DNA značky SEAT.

Technológie

Technika pre celú rodinu

SEAT Alhambra disponuje mnohými systémami a vďaka tomu vám ponúka veľa zábavy. S výbavou pre zábavu, asistenčnými, ale aj aktívnymi a pasívnymi bezpečnostnými systémami sa každá jazda s vašou rodinou zmení na komfortný a radostný zážitok. Čaká na vás cesta!

Bezpečnosť

Ste v najlepších rukách

Je dobré vedieť, že máte podporu, hlavne, keď ide o bezpečnosť pri jazde. SEAT Alhambra je vybavený rôznymi aktívnymi a pasívnymi bezpečnostnými systémami, aby ste boli vy a vaša rodina pri každej jazde v bezpečí. Preto získal tento model v nárazových testoch Euro NCAP päť hviezdičiek. SEAT Alhambra je predsa člen rodiny, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Príslušenstvo

Môže byť niečo viac?

SEAT Alhambra je už teraz štandardne vybavený - samozrejme si ho môžete prispôsobiť širokým sortimentom príslušenstva presne podľa vašich predstáv. Či už štýlové detaily, šikovné dopravné riešenia alebo užitočné doplnky: urobte z neho vlastné vozidlo.

Servis

Najlepšia starostlivosť

Chceme, aby ste mohli váš SEAT používať neobmedzene. K tomu patria aj kvalitné služby nášho efektívneho servisu. A dobrý pocit, keď viete, že je vaše vozidlo v najlepších rukách.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Alhambra?

* Modelový príklad financovania pre produkt SEAT Flexi 2022 a pre model SEAT Alhambra Style Family 1,4 TSI 150 v cenníkovej cene 34 660,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 2,49 %, dĺžke úveru 60 mesiacov, výške poskytnutého úveru 31 194,00 € a pri 10 % akontácií (3 466,00 €) s ročným nájazdom 15 000 km. Počet splátok 60, prvých 59 splátok je vo výške 539,42 €, posledná splátka je vo výške 10 202,60 €. Splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie finančnej straty. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN je 6,79 %. Celková čiastka k úhrade s poistením 45 494,39 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.