Servis - Toledo - SEAT | SEAT
SEAT SERVIS

Váš SEAT je u nás v najlepších rukách.

"Technology to enjoy" - to pre nás znamená kombinácia španielskej vášne a nemeckej technologickej vyspelosti. Aby ste si váš SEAT mohli užívať dlho po jeho kúpe, vytvorili sme pre vás veľa servisných ponúk. A aby ste pritom nemuseli zažiť žiadne zbytočné prekvapenie, ponúkame vám rozličné finančné možnosti. Presvedčte sa sami.

SEAT ODBORNÍCI NA SERVIS

Odborníci na váš SEAT

Nikto nepozná váš SEAT tak ako špecialisti od SEAT odborníkov na servis. Preto si môžete byť istý, že je vaše auto u nich v dobrých rukách. Využite našu širokú ponuku servisných služieb a profitujte z vysokej kvality práce a transparentných nákladov.

ZÁRUKA SEAT

Jazdite uvoľnene.

Jazdu s vaším vozidlom SEAT si môžete užívať plnými dúškami, pretože so značkou SEAT ste v bezpečí. Buď so službou SEATService® Mobility alebo infoservisom.

SEATService® Mobility

Zažite mobilitu bez obmedzení.

Pri kúpe modelu SEAT sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu. Napriek tomu niekedy nastanú situácie, napríklad pri defekte alebo autonehode, pri ktorej ste odkázaný na pomoc iných. Prvé dva roky po kúpe vozidla SEAT a za nízky poplatok dokonca po celú životnosť vozidla vám komplexne pomáha naša služba SEATService® Mobility. Ak potrebujete pomoc v Slovenskej republike volajte: 0800 156 885.

Partner SEAT vo vašom blízkom okolí