Prehľad - Nový SEAT Leon | SEAT

Nový SEAT Leon

ab

EUR 12.990,00

Objem batožinového priestoru

380 litrov

Komfort

Priehradka pre indukčné nabíjanie

Konektivita

s technológiou Full Link

Bezpečnosť

Asistent pre jazdu v dopravnej zápche
Nový SEAT Leon

Prežite každý okamih naplno

Nový Seat Leon prezentuje moderný, nápadný dizajn pre vás a vaše všedné dni. K prioritám patrí tiež technika a bezpečnosť, pretože vďaka technológiám, ako je systém pre monitorovanie priestoru pred vozidlom "Front Assist vrátane funkcie núdzového brzdenia "City emergency braking" a asistenčný systém "Emergency Assist", ktoré sa dodávajú na želanie, si bez stresu môžete vychutnať každú jazdu.

FR

Dynamika v každom detaile

Výbava FR je dokonalá pre tých z nás, ktorí milujú športovú jazdu a Leon, ktorý je už aj tak atraktívny, im poskytne ešte väčšiu dávku dynamiky. Prostredníctvom 17-palcových diskov z ľahkých zliatin, exkluzívnej výbave interiéru a multifunkčného volantu si všimnete kvalitu na prvý pohľad. S detailmi ako hliníkové nástupné lišty, agresívny dizajn predného a zadného nárazníka zaručene upútate pozornosť okolia.

Hliníkové prahové lišty

Špeciálne detaily

18" disky z ľahkých zliatin

Dynamický dizajn

Čalúnenie

Kvalitné spracovanie

Logo FR

Exkluzivita do najmenších detailov

Nárazník FR

Prezentuje športový charakter vozidla
Ambientné osvetlenie

Náladové osvetlenie

Zmeniť farbu svetla

Niekedy neexistuje nič lepšie, ako urobiť si čas sám pre seba. S ambientným osvetlením v novom modeli Seat Leon si môžete vytvoriť atmosféru podľa vaši predstáv (v závislosti od výbavy sa dodáva na želanie alebo je súčasťou sériovej výbavy).

Infotainment

Zábava

Objavujte technológie

8" inteligentný dotykový displej s technológiou Full Link.

Bezpečnosť

Bezpečne na ceste

Ochrana chodcov

Mať k dispozícii niekoľko očí navyše, nie je nikdy na škodu. Na želanie dodávaný systém pre monitorovanie priestoru pred vozidlom "Front Assist vrátane funkcie núdzového brzdenia "City emergency braking" v modeli Seat Leon rozpozná, keď niekto prechádza pre vaším autom a po upozornení signálom automaticky aktivuje brzdy.

ASISTENT PRE JAZDU V DOPRAVNEJ ZÁPCHE

Počas jazdy v dopravnej zápche môžete vy relaxovať a váš Leon s funkciou Stop&Go vám pomôže sa z nej plynule dostať.

EMERGENCY ASSIST

Keď sa nachádzate v krízovej situácii, máte v novom modeli Seat Leon s na želanie dodávaným systémom Emergency Assist o starosť menej. Systém vodiča automaticky upozorní na krízovú situáciu, keď dlhšiu dobu nereaguje a následne vozidlo úplne zastaví.

Adaptívny tempomat (ACC):

Dajte nohu z pedála akcelerátora dole a uvoľnite sa. Nový Seat Leon bude dávať pozor, keď automobil akceleruje a brzdí, a pritom neustále udržiava konštantnú, bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami. Adaptívny tempomat, dodávaný na želanie, vám ponúka väčší komfort pri jazde.

Asistent diaľkových svetiel

Táto funkcia automaticky reaguje na rôzne svetelné pomery a zabezpečí to, aby ste vozidlá v opačnom smere neoslňovali vašimi svetlometmi. Poskytuje optimálne osvetlenie cesty a maximálny možný dosah svetiel. Bonus tohto systému spočíva v tom, že nemusíte prepínať medzi stretávacími a diaľkovými svetlami na miestach s hustou premávkou a môžete sa venovať riadeniu vozidla. 

Komfort

Vaša osobná komfortná zóna

1
2
3
4
1
Dažďový senzor

Aktivuje sa, keď prší a automaticky riadi interval zapnutia stieračov.

2
Priehradka pre indukčné nabíjanie

Máte vybitú batériu? Žiadny problém pre vozidlo s priehradkou pre indukčné nabíjanie.

 

3
Kessy – bezkľúčový prístup

Odomykajte vozidlo bez neustáleho hľadania kľúčov.

4
Elektrická ručná brzda

Uľahčuje štartovanie a podržanie vozidla.