Prehľad - Leon ST Kombi | SEAT

Nový Leon ST Kombi

EUR 13.690,00

Objem batožinového preistoru

587– 1.470 litrov

Komfort

KESSY – bezkľúčový prístup

Nová výbava

Xcellence

Bezpečnosť

Asistent pre jazdu v dopravnej zápche
Nový SEAT Leon ST Kombi

Je dobré, byť dospelý

Rodinný život je plný pozitív aj negatív. Nový SEAT Leon ST Kombi vám zjednoduší rodinný život. Vďaka na želanie dodávaným systémom a funkciám, ktoré zvyšujú váš komfort, ako sú ambientné osvetlenie alebo priehradka pre indukčné nabíjanie, bude každá chvíľa, ktorú strávite so svojou rodinou, výnimočná.

Výbava Xcellence

Štýlová výbava XCELLENCE

Užite si vaše voľné dni a obľúbené koníčky v novom modeli SEAT Leon ST Kombi vo výnimočnom štýle výbavy XCELLENCE. Vychutnajte si každú jazdu s nádychom elegancie.

Panoramatické posuvné strešné okno

Rozjasní každú jazdu

Full LED svetlomety

Ostrý dizajn v každom detaile

Zadné LED svetlá

Perfektná kombinácia dizajnu a techniky

Predná maska chladiča

Moderný, výrazný dizajn

Detaily v chrómovom prevedení

Malý luxus
Pre žiarivé okamihy

Ambientné osvetlenie

Niekedy neexistuje nič lepšie, ako urobiť si čas sám pre seba. S ambientným osvetlením v novom modeli Seat Leon si môžete vytvoriť atmosféru podľa vaši predstáv (v závislosti od výbavy sa dodáva na želanie alebo je súčasťou sériovej výbavy).

Infotainment

Zábava

Zmeniť obrázok

8" inteligentný dotykový displej s technológiou Full Link.

Bezpečnosť

Bezpečne na ceste

Ochrana chodcov

Mať k dispozícii niekoľko očí navyše, nie je nikdy na škodu. Na želanie dodávaný systém pre monitorovanie priestoru pred vozidlom "Front Assist vrátane funkcie núdzového brzdenia "City emergency braking" v modeli Seat Leon rozpozná, keď niekto prechádza pre vaším autom a po upozornení signálom automaticky aktivuje brzdy.

Asistent pre jazdu v dopravnej zápche

Počas jazdy v dopravnej zápche relaxujte a váš SEAT Leon ST Kombi s funkciou Stop&Go vám pomôže sa z nej plynule dostať.

Emergency asistent

Keď sa nachádzate v krízovej situácii, máte v novom modeli Seat Leon ST Kombi s na želanie dodávaným systémom Emergency Assist o starosť menej. Systém vodiča automaticky upozorní na krízovú situáciu, keď dlhšiu dobu nereaguje a následne vozidlo úplne zastaví.

Adaptívny tempomat (ACC)

Dajte nohu z pedála akcelerátora dole a uvoľnite sa. Nový SEAT Leon ST Kombi bude dávať pozor, keď automobil akceleruje a brzdí, a pritom neustále udržiava konštantnú, bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami. Adaptívny tempomat, dodávaný na želanie, ponúka dávku komfortu navyše.

 

Asistent diaľkových svetiel

Táto funkcia automaticky reaguje na rôzne svetelné pomery a zabezpečí to, aby ste vozidlá v opačnom smere neoslňovali vašimi svetlometmi. Poskytuje optimálne osvetlenie cesty a maximálny možný dosah svetiel. Bonus tohto systému spočíva v tom, že nemusíte prepínať medzi stretávacími a diaľkovými svetlami na miestach s hustou premávkou a môžete sa venovať riadeniu vozidla.

Výbava Xcellence

Ľahšie rodičovstvo

Teraz to budete mať komfortnejšie. Pretože nový SEAT Leon ST Kombi bol dizajnovo navrhnutý a vytvorený tak, aby vám a vašej rodine poskytol maximálne pohodlie a komfort. Systém Kessy a ďalšie funkcie zmenia každú jazdu v tomto kombi na pôžitok.

Kessy – bezkľúčový prístup

Odomykajte vozidlo bez neustáleho hľadania kľúčov.

Priehradka pre indukčné nabíjanie

Máte vybitú batériu? Žiadny problém pre vozidlo s priehradkou pre indukčné nabíjanie.

Priestranný

Dosť priestoru pre vás a vašu rodinu.

Elektrická ručná brzda

Uľahčuje štartovanie a podržanie vozidla.

Dažďový senzor

Aktivuje sa, keď prší a automaticky riadi interval zapnutia stieračov.