Technológie - Leon X-PERIENCE - SEAT | SEAT
TECHNOLÓGIE

Technika, ktorá vás poteší

SEAT Leon X-PERIENCE je vybavený technológiami, ktoré sa postarajú o maximálnu ochranu a komfort, ale aj zábavu. Predovšetkým systémy ako pohon všetkých kolies 4Drive, navigačný systém a rozličné bezpečné asistenčné systémy vám zabezpečia skutočný zážitok jazdy. Nezáleží na tom, aká dlhá alebo krátka je vaša cesta, pretože vďaka výbave modelu Leon X-PERIENCE bude každá nezabudnuteľná.

4Drive

S pohonom všetkých štyroch kolies

S pohonom všetkých štyroch kolies 4DRIVE vás SEAT Leon X-PERIENCE presvedčí na všetkých typoch vozovky a v každom počasí. Aj v komplikovaných situáciách vám ponúka stabilný a príjemný zážitok z jazdy, pričom sa môžete vždy spoľahnúť na perfektnú priľnavosť a agilitu.

PARKOVACIA KAMERA

Jednoduchšie parkovanie

S parkovacou kamerou získate optický asistenčný systém, ktorý vás podporuje pri zaparkovaní a vyparkovaní vozidla. Kamera integrovaná do zadných dverí prenáša obraz na multimediálny displej modelu SEAT Leon X-PERIENCE, aby ste suverénne zaparkovali aj na úzkych parkovacích miestach.

TECHNOLÓGIA FULL LINK

Perfektné pripojenie

S technológiou Full Link môžete váš smartfón pripojiť k vášmu vozidlu SEAT. Je kompatibilná so systémami Apple CarPlay®, Android Auto™ a MirrorLink™. Vďaka tomu je používanie smartfónu v modeli SEAT Leon X-PERIENCE jednoduchšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým.

PAKET "LIGHT&VISION"

Všetko vo výhľade

Bezpečná jazda, bezpečný príjazd do cieľa. S automatickou reguláciou svetiel, automatickou clonou vnútorného spätného zrkadla, dažďovým senzor, funkciou comig home a elektrickými sklápateľnými vonkajšími spätnými zrkadlami dokonale vidíte všetko a všetci dobre vidia vás.

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

S odstupom

Adaptívny tempomat meria pomocou radarov integrovaných v maske chladiča modelu Leon X-PERIENCE odstup, smer a rýchlosť vozidla pred vami. Na základe toho automaticky prispôsobí rýchlosť tak, aby ste si vždy udržiavali optimálny a bezpečný odstup od vozidiel. Jednoducho a bezpečne.

DVOJSPOJKOVÁ PREVODOVKA

Rýchlejšie radenie prevodových stupňov

Dvojspojková prevodovka spája komfort automatickej prevodovky s agilitou manuálneho radenia rýchlostných stupňov. Raďte prevodové stupne plynule pomocou pádlových ovládačov za volantom alebo necháte radiť automatickú prevodovku, ktorá vždy volí ideálne prevodové stupne. Tak či tak pocítite presvedčivé zrýchlenie modelu Leon X-PERIENCE bez akejkoľvek straty výkonu.

MEDIA SYSTEM PLUS & NAVIGAČNÝ SYSTÉM

Na najlepšej ceste

So SEAT navigačným systémom s hlasovým ovládaním máte k dispozícii perfektnú výbavu, ktorej sa vašej navigácie môžete na cestu jednoducho opýtať. Trasa sa vám zobrazí na 6,5-palcovom farebnom dotykovom displeji a vy sa môžete sústrediť na iné veci. Napríklad na hudbu, ktorú si počas jazdy pustíte prostredníctvom Media Systemu Plus s ôsmych kvalitných reproduktorov.

EXTRA SYSTÉMY

Veľa techniky, veľa zábavy

SEAT SOUND SYSTEM

Vychutnajte si pri každej jazde vhodný hudobný album zo 6-kanálového zosilňovača s celkovým výkonom 135 W a z 10 špičkových reproduktorov SEAT Sound systému.

SEAT DRIVE PROFILE

Vylepšíte si váš zážitok z jazdy pomocou všestrannej výbavy modelu SEAT ST Kombi. Vybrať si môžete z jazdných režimov "eco", "normal" a "sport". Alebo si nakombinujte najobľúbenejšie vlastnosti vašich troch režimov do jedného vlastného. Pre jedinečný pocit z jazdy.

PALUBNÝ POČÍTAČ

Palubný počítač zobrazuje všetky relevantné údaje o jazde ako aktuálnu a priemernú spotrebu paliva, trvanie jazdy, priemernú rýchlosť alebo vonkajšiu teplotu.

FULL LED SVETLOMETY

A bolo LED svetlo

Výrazný charakter modelu Leon X-PERIENCE dotvárajú full LED svetlomety. Nielenže perfektne vyzerajú, ale prispievajú k väčšej bezpečnosti na ceste. Predné LED svetlomety v kombinácii so zadnými LED svetlami zabezpečujú lepší výhľad a osvetlenie svetlom podobným dennému, vďaka čomu menej unavujú oči. Spotreba energie LED svetlometov je minimálna, pri stretávacích svetlách je to 20 W na jednu jednotku. Tieto svetlomety sú vyrobené tak, aby vydržali po celú životnosť vozidla.

Na stiahnutie

Technické údaje

Stiahnite si v prehľadnej podobe kompletné technické údaje pre všetky dostupné motorizácie.