Dizajn - Leon X-PERIENCE - SEAT | SEAT
DIZAJN

Nekonečne dobrý

Robustné detaily, ktoré prezentujú terénny charakter modelu SEAT Leon X-PERIENCE dopĺňajú dynamický dizajn modelu Leon ST Kombi. Od väčšej svetlej výšky podvozka až po predný a zadný nárazník s ochrannými prvkami v hliníkovom prevedení pôsobivo dokazuje to, že aj silné terénne vozidlo môže vyzerať štýlovo.

OFFROAD DIZAJN

Na nových cestách

SEAT Leon X-PERIENCE pozná svoj cieľ, ktorým sú cesty mimo každodenného stereotypu, na ktorých sa dá zoznámiť s ešte nepoznanými miestami. S týmto vozidlom zdoláte každý povrch, v každom teréne. Pretože za atraktívnym dizajnom modelu Leon X-PERIENCE sa ukrýva dravec, ktorý zdolá všetko.

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Zabaľte si všetko, čo potrebujete

Ak cestujete z jedného miesta na druhé, mali by ste mať radšej všetko so sebou. Komfortný batožinový priestor poskytuje dostatočné miesto pre vašu batožinu - a oveľa viac, keď zväčšíte jeho základný objem 587 litrov na 1 470 litrov. Sami uvidíte, že vám Leon X-PERIENCE vždy ponúkne priestor pre nové dobrodružstvá.

PODVOZOK

Vysoké požiadavky

S vyššou svetlou výškou podvozka modelu Leon X-PERIENCE sa každý výlet zmení na dobrodružstvo. S takmer 3 centimetrami priestoru pod podvozkom navyše získate väčšiu slobodu pohybu v terénne a jedinečný vzhľad na ceste.

DISKY

Pripravené na všetko

S exkluzívnymi diskami z ľahkých zliatin môžete štýlovo vyraziť na ďalšiu cestu a ešte oveľa viac. Ich športový dizajn je prísľubom dynamického výkonu, a to dokonca na každom povrchu jazdy.

LAKY

Udávajú tón

Základný lak
Metalický lak
Špeciálny metalický lak
INTERIÉR

Prezentuje chuť na dobrodružstvo

Exkluzívna výbava interiéru v modeli Leon X-PERIENCE spája maximálny komfort so športovou eleganciou do výnimočného zážitka z jazdy - dokonca aj vtedy, keď práve nie ste v divočine. Športovo-elegantné čalúnenie sedadiel prispieva tiež k tomu, že ihneď zatúžite po dobrodružstve.

VÝBAVA

Malé detaily, veľké skúsenosti

PANORAMATICKÉ POSUVNÉ STREŠNÉ OKNO

Elektrické panoramatické posuvné strešné okno sa stlačením tlačidla otvorí a do vnútorného priestoru modelu Leon X-PERIENCE vpustí slnečné lúče a vánok. Ideálna výbava pri jazde v lete, keď s rodinou idete na výlet. Takto dostanete to nádherné počasie priamo do vozidla.

NÁLADOVÉ OSVETLENIE

Náladové LED osvetlenie integrované do čalúnenia dverí modelu Leon X-PERIENCE zmení osvetlenie vnútorného priestoru podľa režimu systému SEAT Drive Profile. Nezáleží na tom, či uprednostníte športový alebo komfortný štýl jazdy, vy určíte aké svetlo rozžiari vnútorný priestor.

DETAILY X-PERIENCE

To, vďaka čomu je Leon X-PERIENCE taký výnimočný, sa týka najmenších detailov. Logo XP na volante alebo na prahových lištách vpredu, oranžové prešívanie kožených sedadiel, nárazníky, ale aj ochranný kryt podvozka v hliníkovom prevedení prispievajú k tomu, že hneď zatúžite po dobrodružstve.