Technológie - Leon ST Kombi - SEAT | SEAT
TECHNOLÓGIE

Otázka techniky

S výbavou v modeli SEAT Leon ST Kombi máte k dispozícii rôznych elektronických pomocníkov a inovatívne bezpečnostné systémy, ktoré sú zárukou optimálnych jazdných vlastností na ceste a v každej situácii. SEAT Leon ST Kombi vám vďaka ním ponúka komfort, bezpečnosť a radosť z jazdy.

PARKOVACIA KAMERA

Jednoduchšie parkovanie

S parkovacou kamerou získate optický asistenčný systém, ktorý vás podporuje pri zaparkovaní a vyparkovaní vozidla. Kamera integrovaná do zadných dverí prenáša obraz na multimediálny displej modelu SEAT Leon ST Kombi, aby ste suverénne zaparkovali aj na úzkych parkovacích miestach.

ADAPTÍVNA REGULÁCIA CHARAKTERISTIKY TLMIČOV DCC

Komfortné nastavenie

Keďže systém DCC ovplyvňuje nastavenie charakteristiky tlmičov podľa podmienok cesty a jazdy, ponúka maximálny športový charakter a pružnosť. Špeciálne tlmiče prijímajú každú tisícinu sekundy signály, aby zaistili, že bude v akomkoľvek štádiu jazdy zabezpečená optimálna kompresná, resp. expanzná sila. Výsledkom je vyvážená, dynamická a komfortná jazda.

4DRIVE

Univerzálny pohon na všetky vozovky

Pohon všetkých kolies 4DRIVE rozdeľuje trakciu vášho modelu Leon ST Kombi automaticky cez prednú a zadnú nápravu na všetky štyri kolesá a prispôsobí sa podmienkam vozovky. Poslúži vám pri dynamickej jazde zákrutami, s ľahkosťou zvládne nerovný povrch ciest a mátať vás nebude ani zľadovatená a mokrá vozovka. Takto vám zaručí optimálny zážitok z jazdy a Leon ST Kombi sa osvedčí ako neuveriteľne všestranné kombi.

DVOJSPOJKOVÁ PREVODOVKA

Inteligentné radenie

Dvojspojková prevodovka spája komfort automatickej prevodovky s agilitou manuálneho radenia rýchlostných stupňov. S pádlovými ovládačmi za volantom radíte rýchlostné stupne plynulo a cítite, ako váš Leon ST Kombi akceleruje bez straty hnacej sily. Alebo necháte radiť automatickú prevodovku, ktorá vždy volí ideálne prevodové stupne, aby ste zvýšili účinnosť vozidla.

TECHNOLÓGIA FULL LINK

Perfektné pripojenie

S technológiou Full Link môžete váš smartfón pripojiť k vášmu vozidlu SEAT. Je kompatibilná so systémami Apple CarPlay®, Android Auto™ a MirrorLink™. Vďaka tomu je používanie smartfónu v modeli SEAT Leon jednoduchšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým.

MEDIA SYSTEM PLUS & NAVIGAČNÝ SYSTÉM

Na najlepšej ceste

So SEAT navigačným systémom s hlasovým ovládaním máte k dispozícii perfektnú výbavu, ktorej sa vašej navigácie môžete na cestu jednoducho opýtať. Trasa sa vám zobrazí na 6,5-palcovom farebnom dotykovom displeji a vy sa môžete sústrediť na iné veci. Napríklad na hudbu, ktorú si počas jazdy pustíte prostredníctvom Media Systemu Plus s ôsmych kvalitných reproduktorov.

EXTRA SYSTÉMY

Viac techniky, viac pôžitku

PARKOVACIE SENZORY

Parkovacie senzory vpredu a vzadu merajú pri parkovaní vzdialenosť medzi vaším modelom Leon ST Kombi a možnými prekážkami. Akustické signály vás pri parkovaní navádzajú aj na najužších parkovacích miestach tak, aby ste zaparkovali bez preliačin a škrabancov.

SEAT DRIVE PROFILE

Vylepšite si váš zážitok z jazdy pomocou všestrannej výbavy modelu SEAT ST Kombi. Vybrať si môžete z jazdných režimov "eco", "normal" a "sport". Alebo si nakombinujte najobľúbenejšie vlastnosti vašich troch režimov do jedného vlastného. Pre jedinečný pocit z jazdy.

PALUBNÝ POČÍTAČ

Palubný počítač zobrazuje všetky relevantné údaje o jazde ako aktuálnu a priemernú spotrebu paliva, trvanie jazdy, priemernú rýchlosť alebo vonkajšiu teplotu.

Na stiahnutie

Technické údaje

Stiahnite si v prehľadnej podobe kompletné technické údaje pre všetky dostupné motorizácie.