Príslušenstvo - Leon CUPRA - SEAT | SEAT
SEAT ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO®

Pre váš výnimočný SEAT

Zmeňte váš SEAT na váš výnimočný SEAT: prostredníctvom širokej ponuky SEAT Originálne príslušenstvo®. Nechajte sa inšpirovať: Vyberte si zo športových, praktických a komfortných ideí tie, ktoré sa dokonale hodia ku vám a vášmu vozidlu SEAT.

Transport

Riešenie pre každý náklad

Dovolenka, voľný čas alebo šport: S riešeniami pre transport nákladu od spoločnosti SEAT máte zo sebou vždy všetko, čo je pre vás dôležité. Základné strešné nosiče sú základom pre ďalšie príslušenstvo napríklad praktický nosič bicyklov.

DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Od elegantných až po športové

Bez ohľadu na to, či uprednostňujete športový alebo elegantný vzhľad - štýlové disky z ľahkých zliatin z ponuky SEAT Originálneho príslušenstva® ponúkajú pre každý vkus ten správny dizajn.

INFOTAINMENT

Najnovšia technika

Modely SEAT sú vybavené najmodernejšou technikou nielen pod kapotou motora - ale aj v interiéri: Adaptér pre smartfón a hudobný prehrávač vám ponúka vysokú mieru konektivity. Vďaka hands free sa môžete koncentrovať na premávku a súčasne telefonovať. A navigačné systémy vám ukážu najrýchlejšiu trasu k cieľu.

OCHRANA

Dokonale chránený

Aby váš SEAT vyzeral dlhšie ako nový, aj keď ste s ním zažili veľa radosti z jazdy: S vaňou do batožinového priestoru zostane váš batožinový priestor čistý, zatiaľ čo koberčeky zabránia znečisteniu priestoru nôh. A lapače nečistôt ochránia karosériu pred zvíreným prachom a kamienkami.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečné cestovanie

Vaša bezpečnosť je pre nás najväčšou prioritou. Preto nerobíme pri SEAT Originálnom príslušenstve® žiadne kompromisy: pre naše moderne detské sedačky to platí rovnako ako pre snehové reťaze alebo výstražné vesty.

Partner SEAT vo vašom blízkom okolí