Prehľad - Leon CUPRA - SEAT | SEAT

Leon CUPRA

OD

EUR 26.240,00

DODÁVA SA S

výbavou Performance
VIDEO

Objavte technológie SEAT

Názorné videá vám ukážu ako najmodernejšie technológie SEAT prispievajú k bezpečnej a komfortnej jazde.

Highlights

OKOREŇTE SI KAŽDÝ DEŇ

Špičkové vozidlá modelového radu Leon vás dostanú svojím výkonom a dynamikou. Postará sa o to jeho výrazný dizajn, ale aj široká ponuka výbavy a pohon vyrážajúci dych s výkonom 290 koní. Emócie a výkon, radosť z jazdy a technológie prezentujú SEAT Leon CUPRA a SEAT Leon ST Kombi CUPRA.

VÝKONNÉ MOTORY

Hnacia sila

Je to najsilnejší sériovo vyrábaný motor, ktorý bol kedy v závode SEAT vyrobený. Zažite prekvapujúce zrýchlenie agregátu 2.0 TSI s výkonom 213 kW. Pôsobivá kombinácia precíznosti a obrovského výkonu je prísľubom skutočne jedinečného zážitku z jazdy.

 

DIZAJN

Štýlový športovec

Pre SEAT Leon CUPRA bola dizajnová DNA s výraznými líniami dôsledne zdokonalená. Výrazné prvky hlavne v prednej a zadnej časti vozidla na prvý pohľad prezentujú jeho prekvapivý výkon.

TECHNOLÓGIE

Z okruhu na cestu

Športový motor potrebuje podporu, ktorá zvýši tep každého vodiča. S progresívnym riadením, adaptívnou reguláciou podvozka DCC a uzávierkou diferenciálu na prednej náprave prenáša SEAT Leon CUPRA svoj výkon priamo a precízne na cestu.

Technológia Full Link
Adaptívna regulácia podvozka DCC
Full LED svetlomety
Prevodovka DSG
BEZPEČNOSŤ

Vysoká úroveň bezpečnosti

Ten, kto jazdí v modeli SEAT Leon CUPRA, si musí byť istý, že ho dokáže mať pod kontrolou. Spoľahlivé aktívne a pasívne bezpečnostné systémy prispievajú k tomu, aby ste si svoju vášeň pre jazdu, mohli dokonale a bezpečne užiť.

Systém rozpoznania únavy vodiča
Asistent zachovania jazdného pruhu
Front Assist
Asistent diaľkových svetiel
DETAILY

Zamilovaný do detailov

Veľký rozdiel robia práve malé detaily. Platí to pre desatiny sekúnd na pretekárskom okruhu, ale aj pre veľa športových detailov, ktoré dodávajú modelu Leon CUPRA dynamický charakter.
SERVIS

Najlepšia starostlivosť

Chceme, aby ste mohli váš SEAT Leon CUPRA používať neobmedzene. K tomu patria aj kvalitné služby nášho efektívneho servisu. A dobrý pocit, keď viete, že je vaše vozidlo v najlepších rukách.

Stupne výbavy SEAT Leon CUPRA

Leon

CUPRA

  • SEAT Full LED svetlomety vpredu a vzadu
  • adaptívny podvozok DCC
  • aktívna uzávierka predného diferenciálnu VAQ
  • progresívne riadenie s variabilným prevodovým pomerom
  • SEAT Sport HMI

od: EUR 26.240,00

Konfigurovať