Dizajn - Leon CUPRA - SEAT | SEAT
DIZAJN

Zjavný výkon

Radosť z jazdy a praktické využitie skombinované s dynamickým dizajnom, exkluzívnou výbavou a výrazným vzhľadom: Pre SEAT Leon CUPRA bola dizajnová DNA s výraznými líniami dôsledne zdokonalená. Výrazné prvky hlavne v prednej a zadnej časti vozidla prezentujú na prvý pohľad jeho prekvapivý výkon.

EXTERIÉR

Vášeň na prvý pohľad

SEAT Leon CUPRA na seba priťahuje všetky pohľady vďaka výraznému dizajnu, ktorý prezentuje jeho športový temperament. Prispieva k tomu aj výrazný zadný difúzor CUPRA, dve oválne koncovky výfuku a športové 19" disky z ľahkých zliatin.

DETAILY EXTERIÉRU

Výbava

CUPRA MASKA CHLADIČA

Predná maska s charakteristickým šesťuhoľníkovým dizajnom a logom CUPRA signalizuje silu a rozhodnosť.

CUPRA ZADNÝ SPOJLER

Zadný spojler zabezpečuje modelom CUPRA lepšiu aerodynamiku a zároveň sa postará o uznanlivé pohľady všetkých, ktorí vidia hlavne zadnú časť vozidla.

DVOJITÁ VÝFUKOVÁ SÚSTAVA

Obidve oválne koncovky výfukovej sústavy a zadný difúzor prezentujú dynamiku modelu SEAT Leon CUPRA.

DIZAJNOVÉ BALÍKY VÝBAV

Teraz je to osobné

OBJAVUJTE DIZAJNOVÉ BALÍKY VÝBAV

Také skvelé vozidlá, akými sú modely CUPRA si zaslúžia aj výnimočné možnosti individualizácie prostredníctvom dizajnových balíkov výbav s exkluzívnou bielou, výraznou čiernou a dynamickou oranžovou farbou.

BALÍKY PERFORMANCE

Športový výkon

DISKY

Pre rýchle kolesá

Disky z ľahkých zliatin s dynamickým dizajnom dopĺňajú športový štýl modelu CUPRA: S veľkosťou 18" pri modeli SEAT Leon CUPRA 265 a 19" pri modeli SEAT Leon CUPRA 290 sa postarajú o perfektný a bezpečný zážitok z jazdy.

LAKY

Ako maľované

Základný lak
Metalický lak
INTERIÉR

Centrála vodiča

Vitajte vo vašom novom pracovnom mieste - s čiernymi koženými sedadlami s bočnicami v sivom prevedení, s čiernym trojramenným koženým volantom a čiernymi lakovanými alebo klasickými chrómovými dekoratívnymi prvkami.

ŠPORTOVÉ SEDADLÁ

Lepšie sedenie

Športové sedadlá CUPRA čalúnené Alcantarou® dodávajú interiéru exkluzívny charakter a zároveň poskytujú perfektné vedenie tela. K dispozícii sú tiež škrupinové sedadlá alebo športové kožené sedadlá - záleží len od vášho vkusu.

DETAILY INTERIÉRU

Exkluzívne a kvalitné

VOLANT CUPRA

Keď raz položíte ruky na volant, nebudete ho chcieť tak rýchlo pustiť. Vďaka integrovaným radiacim páčkam za volantom pre automatickú prevodovku DSG to ani nebudete musieť urobiť.

LED OSVETLENIE INTERIÉRU

Pre perfektnú náladu vo vašom modeli SEAT Leon CUPRA. Farba LED svietidiel sa automaticky prispôsobuje zvolenému režimu jazdy. V režime CUPRA svietia na červeno, v štandardnom režime má bielu farbu.

ŠPORTOVÉ PEDÁLE

Ďalším exkluzívnym detailom v interiéri nového modelu Leon CUPRA je povrch pedálov z ľahkej zliatiny. Dizajn vytvorený pre maximálny komfort jazdy.